skip to Main Content

Končni vrstni red EBYSL prvenstva za selekcijo U-20 v sezoni 2016/17:

  1. UPC Vienna Capitals
  2. HD Mladi Jesenice
  3. EC Red Bull Salzburg
  4. MAC Budimpešta
  5. Sapa Fehervar AV19
  6. HK Triglav
  7. Okanagan HC Europe
  8. HC Orli Znojmo
  9. Vasas CB
  10. KHL Medveščak
  11. EC VSV
  12. HC TWK Innsbruck
  13. HK Olimpija
  14. Debrecen Miškolc Select
  15. HK Slavija Junior
  16. EHC Liwest Linz
  17. KHM Budimpešta
  18. LLZ Stmk. Graz99ers

Lestvice po rednem delu prvenstva

Skupina B

PozEkipaTOČZMZPPPPOOTRG
1UPC Vienna Capitals983121337115
2Sapa Fehervar AV1979225373782
3Okanagan HC Europe692211133739
4HK Olimpija4311422037-18
5Debrecen Miskolc3912032237-55
6HK Slavija Junior389432137-66

Skupina A

PozEkipaZMTOZPPPPOOTRG
1EC Red Bull Salzburg25506333789
2MAC Budapest24482383767
3HC Orli Znojmo183633133735
4HC TWK Innsbruck1326321937-30
5EHC Liwest Linz714322537-69
6KHM Budapest48072637-108

Skupina C

PozEkipaTOČZMZPPPPOOTRG
1HD Hidria Jesenice77215473757
2HK Triglav702131123755
3Vasas CB521523173713
4KHL Medveščak5014321837-42
5EC VSV47132418377
6LLZ Stmk. Graz99ers72013437-171

OT – odigrane tekme, ZM – zmage, ZP – zmaga po podaljšku, PP – poraz po podaljšku, PO – poraz, TO – točke, DG – doseženi goli, PG – prejeti goli, RA – razlika v golih

Končnica prvenstva

Prispevki

[wpspw_post_list design=”design-6″ limit=”150″ wpspw_post_list category=”25″ wpspw_post_list show_author=”false” wpspw_post_list read_more_text=”Preberi več..” wpspw_post_list show_category_name=”false” wpspw_post_list content_words_limit=”30″ wpspw_post pagination_type=”numeric” ]

Fotogalerije

[wpspw_post design=”design-1″ grid=”3″ limit=”150″ wpspw_post_list category=”206″ wpspw_post_list show_author=”false” wpspw_post_list read_more_text=”Oglej si fotografije..” wpspw_post_list show_category_name=”false” wpspw_post_list content_words_limit=”30″ wpspw_post pagination_type=”numeric” wpspw_masonry load_more_text=”Naloži dodatne galarije” ]

Videogalerije

[chr-youtube-gallery order=”DESC” orderby=”date” category=”U-20″]

Odigrane tekme

EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Albert Schultz Eishalle Dunaj

EBYSL skupina A
Albert Schultz Eishalle Dunaj

EBYSL skupina A
Ice Arena Miškolc

EBYSL skupina A
Eisstadion Liebenau Graz

EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall Szekesfehervar

EBYSL skupina A
Tiroler Wasserkraft Arena Innsbruck

EBYSL skupina A
Dom Sportova Zagreb

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

EBYSL skupina A
Klenk Dome St.Polten

EBYSL skupina A
Klenk Dome St.Polten

EBYSL skupina A
Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall Szekesfehervar

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall Szekesfehervar

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Ice Arena Miškolc

EBYSL skupina A
Albert Schultz Eishalle Dunaj

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Volksgarten Salzburg

EBYSL skupina A
Tuskecsarnok Budimpešta

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

Ekipa in statistika

Igralec

IgralecLetnikDelež obrambZadetkiPodajeŠt. točkPlus-minusIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
ŠUBIC Matjaž19960.001011212360025
STRAŽIŠAR Mark19990.006915-8360031
RUS Martin19960.006410-5240010
JOVAN Jurij19990.007310-14760029
KLANŠEK Rok19970.00527-160019
KRAŠOVEC Žiga19960.00167-980027
ČEPON Mark19970.00167729006
JERAM Filip19980.00224-22007
PANČUR Nejc19970.00033-10120017
PUŠENJAK Jan19970.00022-380034
LAPORNIK Lovro19990.00112-5100014
VUK Žan19990.00022-10260027
HOFFMAN Mihael19990.0001110002
RUS Jure19990.00101-860014
TOMANOVIČ Timotej20000.0001120004
SRPČIČ Žan Luka19960.00011-131004
CELARC FOTIVEC Žiga19980.0000000000
PIPAN Urban20000.00000-26008
KOKELJ Aljaž19980.00000-30006
MERCINA Miha19970.00000-12003
PEŠAK Nace19980.00000-30003
ČUVAN Andraž19980.00000-20003
BOGOMOLEC Tim19990.00000-400010
SENICA PINTAR Valentino19970.00000-10002

Vratar

IgralecLetnikDelež obrambZadetkiPodajeŠt. točkPlus-minusIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
SPREITZER Tilen199792.410000076470625
USNIK Val200190.910000011102
KORNEEV Fedor19980.0000000000
VOLK Jure199887.01000001771549
OBLAK Aljaž199887.8100002527924527
ZORMAN Luka199791.730000013312211

Branilec

IgralecLetnikDelež obrambZadetkiPodajeŠt. točkPlus-minusIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
ZIBELNIK Andraž19970.00723306280028
SITAR Nik19960.001314275620023
GRAHUT Nik19970.0012374004
CJUHA Andraž20000.00011-320020

Napadalec

IgralecLetnikDelež obrambZadetkiPodajeŠt. točkPlus-minusIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
ULAMEC Luka19970.00203050-1200037
SEVER Mark19980.001716338870037
KUHAR Filip19980.003912-12400034
CHVATAL Aljaž19960.007310-212007
LAVRIŠA Marcel20000.00112-620017
PETEK Nik19980.00112333004
ZAJC Miha19960.0010114001
Back To Top