EBYSL Liga U-20 2016/17

Končni vrstni red EBYSL prvenstva za selekcijo U-20 v sezoni 2016/17:

  1. UPC Vienna Capitals
  2. HD Mladi Jesenice
  3. EC Red Bull Salzburg
  4. MAC Budimpešta
  5. Sapa Fehervar AV19
  6. HK Triglav
  7. Okanagan HC Europe
  8. HC Orli Znojmo
  9. Vasas CB
  10. KHL Medveščak
  11. EC VSV
  12. HC TWK Innsbruck
  13. HK Olimpija
  14. Debrecen Miškolc Select
  15. HK Slavija Junior
  16. EHC Liwest Linz
  17. KHM Budimpešta
  18. LLZ Stmk. Graz99ers

Lestvice po rednem delu prvenstva

Skupina B

PosEkipaTOČZMZPPPPOOTRG
1UPC Vienna Capitals983121337115
2Sapa Fehervar AV1979225373782
3Okanagan HC Europe692211133739
4HK Olimpija4311422037-18
5Debrecen Miskolc3912032237-55
6HK Slavija Junior389432137-66

Skupina A

PosEkipaZMTOZPPPPOOTRG
1EC Red Bull Salzburg25506333789
2MAC Budapest24482383767
3HC Orli Znojmo183633133735
4HC TWK Innsbruck1326321937-30
5EHC Liwest Linz714322537-69
6KHM Budapest48072637-108

Skupina C

PosEkipaTOČZMZPPPPOOTRG
1HD Hidria Jesenice77215473757
2HK Triglav702131123755
3Vasas CB521523173713
4KHL Medveščak5014321837-42
5EC VSV47132418377
6LLZ Stmk. Graz99ers72013437-171

OT – odigrane tekme, ZM – zmage, ZP – zmaga po podaljšku, PP – poraz po podaljšku, PO – poraz, TO – točke, DG – doseženi goli, PG – prejeti goli, RA – razlika v golih

Končnica prvenstva

Prispevki

Končano je EBYSL tekmovanje

V četrtek 30.3 se je končalo letošnje tekmovanje EBYSL. Ekipa Olimpije je sicer tekmovanje končala že pred časom, saj se fantom letos žal ni uspelo uvrstiti v končnico, ta pa...
Preberi več..

Znana sta oba finalista EBYSL tekmovanja

Četrtek 16.3 je prinesel druge tekme polfinalnih obračunov v EBYSL tekmovanju. Izkazalo se je, da smo v obeh polfinalnih parih finaliste dobili že po drugi odigrani tekmi, tako da je...
Preberi več..

Znana sta polfinalna para EBYSL tekmovanja

Četrtek 9.3 je prinesel še zadnjo četrtfinalno tekmo v EBYSL tekmovanju. Na Jesenicah sta se pomerili domača ekipa HD Mladi Jesenice ter Orli Znojmo. To je bila tretja četrtfinalna tekma...
Preberi več..

Ekipa U-20 z novo zmago končala letošnjo EBYSL sezono

Nedelja 26.2 je prinesla še zadnjo letošnjo tekmo ekipe U-20 v letošnjem tekmovanju EBYSL. Z današnjim dnem se namreč zaključuje redni del prvenstva, Zmaji pa se letos na žalost niso...
Preberi več..

Ekipa U-20 z lepo zmago zaključila prvenstvene tekme na domačem ledu

Četrtek 23.2 je prinesel še zadnjo tekmo na domačem ledu v tekmovanju EBYSL. Tekmec je bila ponovno ekipa HK Slavija Junior. Kot smo že zapisali v prejšnjih prispevkih, ekipi žal...
Preberi več..

Ekipa U-20 v mestnem derbiju z veliko zadetki, a s preveč napakami

Nedelja 19.2 je prinesla nov mestni derbi v tekmovanju EBYSL med ekipama HK Olimpija in HK Slavija Junior. Tekma je bila odigrana v Tivoliju. Ekipi ob izteku rednega dela prvenstva...
Preberi več..

Dobra predstava ekipe U-20, a točke žal potujejo na Dunaj

V sredo 15.2 je bil na sporedu nov dvoboj Zmajev v tekmovanju EBYSL. Tokrat je v Tivoli prispela vodilna ekipa tekmovanja (vodilna v skupini, kjer nastopa Olimpija ter vodilna tudi...
Preberi več..

Mestni derbi v tekmovanju EBYSL pripadel Založanom

Nedelja 12.2 je po krajšem reprezentančnem premoru prinesla nadaljevanje tekmovanja v ligi EBYSL. Za ekipo Olimpije se redni del tekmovanja počasi končuje. Žal so možnosti za končnico že izgubljene, tako...
Preberi več..

Trojni program v EBYSL ligi ni prinesel novih točk

Ta konec tedna je bil posebej delaven tudi za ekipo U-20, ki tekmuje v tekmovanju EBYSL. V treh dneh smo videli kar tri tekme. Najprej so se Ljubljančani v četrtek...
Preberi več..

Vikend v EBYSL tekmovanju ni šel po načrtih….

Za nami je nov pol vikend v EBYSL tekmovanju. V januarju je število tekem na višku in redni del se preveša v zaključni del. HK Olimpija z dobrimi igrami v...
Preberi več..

Nova zmaga za ekipo U-20, a zmagujejo tudi konkurentje za končnico…

Nedelja 15.1 je prinesla novo tekmo selekcije U-20 v tekmovanju EBYSL. Zmaji so se tokrat odpravili na gostovanje v Graz. Graz v letošnji sezoni nima konkurenčne ekipe in je trdno...
Preberi več..

Nora tekma in dober rezultat za ekipo U-20

Sobota 14.1 je prinesla novo pomembno tekmo za selekcijo U-20 v tekmovanju EBYSL. Igralci Olimpije so odpotovali na Jesenice. Ekipa Olimpije lovi mesta, ki prinašajo končnico (in jim je tudi...
Preberi več..

EBYSL končnica je še daleč, a vse bližje

V letu 2017 so v tekmovalnem smislu prvi na led stopili igralci selekcije U-20. V Tivoli je dopotovala ekipa Orli Znojmo. Rezultatsko gledano je bila tekma zelo pomembna, saj trenutno...
Preberi več..

U-20 ekipa v EBYSL tekmovanju v dveh dneh 4 točke z grenkim priokusom

Četrtek 22.12 in petek 23.12 sta ekipi U-20 prinesla dve zaporedni tekmi. V prvi tekmi so se odpravili na "gostovanje" v Zalog, v drugi pa so doma (z neposrednim video...
Preberi več..

Dva identična rezultata v dveh dneh ekipe U-20 v lovu na Play-off končnico EBYSL lige

Nedelja in ponedeljek 4. in 5.12 sta bila za ekipo U-20 posebno pomembna dneva. Namreč na sporedu sta bili dve zaporedni tekmi z ekipo Debrecen Miškolc. Tekmi sta bili zelo...
Preberi več..

U-20 ekipa vseeno ni presenetila favoriziranih Madžarov

Tudi tretje letošnje gostovanje zmajčkov v Szekesfehervarju se je končalo z identičnim razpletom. Mladi vragi so Ljubljančane premagali s 6:1. Zeleni so sicer prvi prišli do prednosti igralca več, a...
Preberi več..

Ekipa U-20 uspešno nadaljuje lov za ubežniki na lestvici EBYSL

V soboto 26.11 je ekipa U-20 odigrala nov krog v prvenstvu EBYSL. Tokrat so se zeleni odpravili na gostovanje v Innsbruck. Innsbruck se v letošnji sezoni nahaja v skupini B...
Preberi več..

Zmaji zapuščajo Velesajam s polnim izkupičkom

V treh dneh bodo varovanci Andreja Brodnika odigrali dve gostujoči tekmi. S prvo so opravili z odliko. Iz Zagreba se vračajo s tremi točkami. V izenačenem srečanju so pričeli boljše....
Preberi več..

Zmaji znova pri Risih

V začetku decembra se mladi Risi (U-20) ponovno zberejo, tokrat na zadnji reprezentančni akciji pred prihajajočim svetovnim prvenstvom. Svetovno prvenstvo divizije I B bo letos potekalo v Budimpešti med 11....
Preberi več..

Odlična predstava ekipe U-20 z grenkim priokusom

V četrtek 17.11 je bil na sporedu nov krog prvenstva EBYSL. V Tivoliju smo pričakali pravi mali slovenski derbi, saj je v goste prišla ekipa HK Triglav. Kranjčani so prišli...
Preberi več..

Ekipa U-20 v tekmovanju končno prekinila urok slabih rezultatov

Danes 13.11. je bil na razporedu nov krog v tekmovanju EBYSL. Ljubljančani so v zadnjem času rezultatsko močno padli v tem tekmovanju in v zadnjih krogih so na lestvici padli...
Preberi več..

U-20 zaključili tekmovanje v Pokalu Slovenije

V Nedeljo 6.11 je potekal četrtfinalni obračun v tekmovanju za Pokal Slovenije med HDD Olimpijo in HK Olimpijo. Ekipa HK Olimpije se je tega dvoboja zelo veselila, saj je igranje...
Preberi več..

Igralke ter igralci Olimpije v izbranih vrstah Slovenije!

Reprezentančni odmor bodo izkoristili tudi mladi risi in risinje. Čestitamo našim igralkam in igralcem, ki so bili izbrani v selekcijo Slovenije. Ponosni smo na vas. U-20 Reprezentanca U-20 odhaja na...
Preberi več..

U-20 se vrača iz mini turneje brez točk…

V zadnjih treh dneh so Ljubljančani odigrali kar 3 tekme EBYSL tekmovanja. Združili so že od začetka dogovorjeno tekmo s Sapo Fehervar ter dve tekmi z ekipo Okanagan, ki bi...
Preberi več..

Ekipi U-20 v tekmovanju EBYSL ne gre vse po načrtih

Na zadnji domači tekmi pred premorom lige EBYSL so zmajčki gostili budimpeški MAC. Zaradi hkratnega dvoboja mladinskega državnega prvenstva je imel Andrej Brodnik znova na voljo le 12 igralcev v...
Preberi več..

Zmaga “članov” U-20 na Jesenicah. Sledi Tivolski četrtfinale

Danes v četrtek 20.10 je bila odigrana prva tekma Slovenskega pokala za člane. Sistem tekmovanja je določil, da se v osmini finala najprej pomerita ekipi HK Olimpije in HD Mladi...
Preberi več..

HK Olimpija po dolgem času zopet v članskem tekmovanju

V četrtek 20.10 bo odigrana tekma osmina-finala članskega tekmovanja za Slovenski pokal. Tekma bo odigrana na Jesenicah, kjer se bosta pomerili ekipi HD Mladi Jesenice in naša U-20 zasedba.  Obe...
Preberi več..

U-20 za las prekratka proti vodilni ekipi EBYSL skupine

V Tivoliju so zmajčki pričakali vodilno ekipo skupine B, srebrne prestolničarje. Na koncu je bila sreča na strani gostov. Dunajčani se domov vračajo z tesno zmago. Prvih 20 minut je...
Preberi več..

Mladi vragi iz Madžarske zopet boljši nasprotnik – EBYSL

Pet dni po gostovanju mladih vragov v Tivoliju so jim zmajčki vrnili obisk. Kljub spremembi prizorišča in nekaj novim močem iz Celja je razplet dvoboja ostal enak. Visoke zmage so...
Preberi več..

Današnja Madžarska ekipa žal premočna za naše U-20

V soboto 8.10 se je nadaljevalo prvenstvo EBYSL. V gostje so prišli neugodni Madžari - Sapa Fehervar. Ekipa Sape je pred tekmo zasedala visoko 2-mesto na lestvici skupine A (kjer...
Preberi več..

U-20 po podaljšku ugnali goste iz Madžarske

V petek 7.10 je v Tivoliju gostovala ekipa Debrecen Miškolc v novem kolu lige EBYSL. Ljubljančani so po nekaj slabših rezultatih na zadnjih tekmah nujno potebovali pozitiven rezultat. Po pričakovanju...
Preberi več..

Nov poraz v EBYSL ligi

Tudi na drugem gostovanju dolgega konca tedna so zmajčki ostali praznih rok. Tudi v tretjem poizkusu jim ni uspelo streti oreha kombinirane ekipe Debrecena in Miskolca. Z Dunaja so se...
Preberi več..

Nov tesen poraz ekipe U-20

Dan pred člansko ekipo zmajev je v avstrijski prestolnici gostovala mladinska zasedba zelenih v ligi EBYSL. Ob nedeljskem srečanju mladinskega državnega prvenstva je Andrej Brodnik na pot, ob dveh vratarjih,...
Preberi več..

EBYSL Nedelja ni prinesla novih točk v Tivoli

Danes 25.9 so v goste prišli igralce Sape Fehervar. Že v naprej smo vedeli, da lahko pričakujemo težko tekmo in tako je tudi bilo.   Prva tretjina je bila dokaj...
Preberi več..

HK Olimpija letos v tekmovanju za Pokal Slovenije

V letošnji sezoni se je ekipa HK Olimpija prijavila tudi v pokalno tekmovanje.   Prva tekma bo 20.10 proti ekipi HDD Mlade Jesenice, ki bo kvalifikacijska tekma za četrtfinale, kjer...
Preberi več..

Zmaga po kazenskih strelih 4.kolo EBYSL EC Red Bull – HK Olimpija 3:4

  25 ur po zmagi v Budimpešti so zmajčki gostovali še v Salzburgu. Tudi iz Mozartovega mesta se v Ljubljano vračajo dvignjenih glav. Z uspešnejšim izvajanjem kazenskih strelov so na...
Preberi več..

EBYSL Zmaga HK Olimpije po podaljških 5:4 proti KHM Budimpešta

V soboto 10.9 se je ekipa HK Olimpije odpravila na gostovanje v Budimpešto. Gostitelji so po zaslugi Istvana Gaborja Szücsa že v 3. minuti prišli v vodstvo. Zmajčki so nato...
Preberi več..

EBYSL 2.kolo HK Olimpija – EC VSV 2:6

HK Olimpija je v sredo 7.9 odigrala drugo tekmo rednega dela EBYSL lige. V goste je tokrat prišla ekipa EC VSV, ki velja za eno boljših ekip v ligi. Začetek...
Preberi več..

Zmaga HK Olimpija na uvodni tekmi EBYSL lige. 3:2 zmaga proti Okanagan HC

V nedeljo 4.9 so mladi Zmaji odprli sezono EBYSL U-20. Tekma se je odvijala v Hali Tivoli. Nasprotnik je bila ekipa Okanagan HC.   Tekma se je pričela dokaj nervozno...
Preberi več..

Zmaga U-20 ekipe na prijateljski tekmi 3:2 proti ekipi KHL Medveščak

V Zagrebu so mladinci HK Olimpija odigrali zadnjo pripravljalno tekmo pred novo sezono lige EBYSL. V napetem srečanju so bili uspešnejši od lanskega finalista tekmovanja. Med vratnicama zmajčkov je srečanje...
Preberi več..

Trije člani U-20 so bili vpoklicani na priprave Slovenske reprezentance

Konec avgusta HZS organizira 2. letošnji zbor Slovenske reprezentance U-20. V naslednjih dneh ekipo tako čaka serija treningov in 2 tekmi z reprezentanco Poljske U-20 na Poljskem. Na priprave so...
Preberi več..

EC VSV – HK Olimpija EBYSL 7:0 – prijateljska tekma

Ekipa EBYSL U-20 HK Olimpija je v četrtek 18.8 odigrala prvo tekmo sezone. Gostovali smo v Beljaku pri ekipi EC VSV.   Gre za prvo pripravljalno tekmo v sezoni, tako...
Preberi več..

Objavljen razpored za EBYSL ligo

Znani so nasprotniki za tekmovanje v EBYSL tekmovanju za sezono 2016/17. V ligi bo v rednem delu tekmovanja sodelovalo 18 ekip, ki so razdeljene v 3 skupine. Z nasprotniki v...
Preberi več..

Začetek priprav U-20 in U-18 ekipe

Mladi hokejisti ekipe U-18 in U-20 so odprli ledeno sezono s prvim treningom na ledu. Na njem so marljivo trenirali pod vodstvom obeh glavnih trenerjev. Andrej Brodnik bo še naprej...
Preberi več..

Fotogalerije

U-20 EBYSL 26.2.2017 HK Slavija Junior – HK Olimpija 1:5

U-20 EBYSL 26.2.2017 HK Slavija Junior – HK Olimpija 1:5

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 23.2.2017 HK Olimpija – HK Slavija Junior 5:1

U-20 EBYSL 23.2.2017 HK Olimpija – HK Slavija Junior 5:1

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 19.2.2017 HK Olimpija – HK Slavija Junior 5:6

U-20 EBYSL 19.2.2017 HK Olimpija – HK Slavija Junior 5:6

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 15.2.2017 HK Olimpija – Vienna Capitals 4:5

U-20 EBYSL 15.2.2017 HK Olimpija – Vienna Capitals 4:5

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 12.2.2017 HK Slavija Junior – HK Olimpija 1:0

U-20 EBYSL 12.2.2017 HK Slavija Junior – HK Olimpija 1:0

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 4.2.2017 HK Olimpija – Okanagan 3:4

U-20 EBYSL 4.2.2017 HK Olimpija – Okanagan 3:4

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 3.2.2017 HK Olimpija – Okanagan 1:4

U-20 EBYSL 3.2.2017 HK Olimpija – Okanagan 1:4

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 22.1.2017 HC Vienna Capitals – HK Olimpija 6:1

U-20 EBYSL 22.1.2017 HC Vienna Capitals – HK Olimpija 6:1

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 15.1.2016 EC Graz – HK Olimpija 2:9

U-20 EBYSL 15.1.2016 EC Graz – HK Olimpija 2:9

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 2.1.2017 HK Olimpija – Orli Znojmo 7:3

U-20 EBYSL 2.1.2017 HK Olimpija – Orli Znojmo 7:3

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 23.12.2016 HK Olimpija – Vasas CB 2:3

U-20 EBYSL 23.12.2016 HK Olimpija – Vasas CB 2:3

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 5.12.2016 HK Olimpija – Debrecen Miškolc 3:1

U-20 EBYSL 5.12.2016 HK Olimpija – Debrecen Miškolc 3:1

Oglej si fotografije..
U-20 Posamične fotografije za sezono 2016/17

U-20 Posamične fotografije za sezono 2016/17

Oglej si fotografije..
U-20 Prvi trening v sezoni 2016/17

U-20 Prvi trening v sezoni 2016/17

Oglej si fotografije..
U-20, EBYSL 17.11.2016 HK Olimpija – HK Triglav 2:3

U-20, EBYSL 17.11.2016 HK Olimpija – HK Triglav 2:3

Oglej si fotografije..
U-20 Pokal 6.11.2016 HDD Olimpija – HK Olimpija 14:0

U-20 Pokal 6.11.2016 HDD Olimpija – HK Olimpija 14:0

Oglej si fotografije..
U-20 Pokal 20.10.2016 HD Mladi Jesenice – HK Olimpija 4:5

U-20 Pokal 20.10.2016 HD Mladi Jesenice – HK Olimpija 4:5

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 13.10.2016 Sapa Fehervar – HK Olimpija 6:1

U-20 EBYSL 13.10.2016 Sapa Fehervar – HK Olimpija 6:1

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 8.10.2016 HK Olimpija – Sapa Fehervar 2:6

U-20 EBYSL 8.10.2016 HK Olimpija – Sapa Fehervar 2:6

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 7.10.2016 HK Olimpija – Debrecen 2:1

U-20 EBYSL 7.10.2016 HK Olimpija – Debrecen 2:1

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 1.10.2016 Vienna Capitals – HK Olimpija 2:1

U-20 EBYSL 1.10.2016 Vienna Capitals – HK Olimpija 2:1

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 25.9.2016 HK Olimpija – Sapa Fehervar 2:4

U-20 EBYSL 25.9.2016 HK Olimpija – Sapa Fehervar 2:4

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 11.9.2016 EC Red Bull – HK Olimpija 3:4

U-20 EBYSL 11.9.2016 EC Red Bull – HK Olimpija 3:4

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 7.9.2016 HK Olimpija – EC VSV 2:4

U-20 EBYSL 7.9.2016 HK Olimpija – EC VSV 2:4

Oglej si fotografije..
U-20 EBYSL 4.9.2016 HK Olimpija – Okanagan HC 3:2

U-20 EBYSL 4.9.2016 HK Olimpija – Okanagan HC 3:2

Oglej si fotografije..
U-20 Prijateljska 31.8.2016 KHL Medveščak – HK Olimpija 2:3

U-20 Prijateljska 31.8.2016 KHL Medveščak – HK Olimpija 2:3

Oglej si fotografije..
U-20 Prijateljska 18.8.2016 VSV – HK Olimpija 7:0

U-20 Prijateljska 18.8.2016 VSV – HK Olimpija 7:0

Oglej si fotografije..

Videogalerije

  • U-20 EBYSL 26.2.2017 HK Slavija Junior – HK Olimpija 1:5, Povzetki s tekme

    U-20 EBYSL 26.2.2017 HK Slavija Junior – HK Olimpija 1:5, Povzetki s tekme
  • U-20 EBYSL 23.2.2017 HK Olimpija – HK Slavija Junior 5:1, povzetki s tekme

    U-20 EBYSL 23.2.2017 HK Olimpija – HK Slavija Junior 5:1, povzetki s tekme
  • U-20 EBYSL 19.2.2017 HK Olimpija – HK Slavija Junior 5:6, povzetki s tekme

    U-20 EBYSL 19.2.2017 HK Olimpija – HK Slavija Junior 5:6, povzetki s tekme
  • U-20 EBYSL 15.2.2017 HK Olimpija – Vienna Capitals 4:5, Povzetki s tekme

    U-20 EBYSL 15.2.2017 HK Olimpija – Vienna Capitals 4:5, Povzetki s tekme
  • U-20 EBYSL 15.2.2017 HK Olimpija – Vienna Capitals 4:5, Zadetek Nik Sitar (Matjaž Šubic)

    U-20 EBYSL 15.2.2017 HK Olimpija – Vienna Capitals 4:5, Zadetek Nik Sitar (Matjaž Šubic)
  • U-20 EBYSL 15.2.2017 HK Olimpija – Vienna Capitals 4:5, Zadetek Mark Stražišar

    U-20 EBYSL 15.2.2017 HK Olimpija – Vienna Capitals 4:5, Zadetek Mark Stražišar
1 2 3 4 5 6 »

Odigrane tekme

EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Albert Schultz Eishalle Dunaj

EBYSL skupina A
Albert Schultz Eishalle Dunaj

EBYSL skupina A
Ice Arena Miškolc

EBYSL skupina A
Eisstadion Liebenau Graz

EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall Szekesfehervar

EBYSL skupina A
Tiroler Wasserkraft Arena Innsbruck

EBYSL skupina A
Dom Sportova Zagreb

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

EBYSL skupina A
Klenk Dome St.Polten

EBYSL skupina A
Klenk Dome St.Polten

EBYSL skupina A
Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall Szekesfehervar

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall Szekesfehervar

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Ice Arena Miškolc

EBYSL skupina A
Albert Schultz Eishalle Dunaj

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Volksgarten Salzburg

EBYSL skupina A
Tuskecsarnok Budimpešta

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

Ekipa in statistika

Igralec

IgralecLetnikDelež obrambZadetkiPodajeŠt. točkPlus-minusIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
ŠUBIC Matjaž19960.001011212360025
STRAŽIŠAR Mark19990.006915-8360031
JOVAN Jurij19990.007310-14760029
RUS Martin19960.006410-5240010
KRAŠOVEC Žiga19960.00167-980027
ČEPON Mark19970.00167729006
KLANŠEK Rok19970.00527-160019
JERAM Filip19980.00224-22007
PANČUR Nejc19970.00033-10120017
LAVRIŠA Marcel20000.00112-620017
LAPORNIK Lovro19990.00112-5100014
PUŠENJAK Jan19970.00022-380034
VUK Žan19990.00022-10260027
CJUHA Andraž20000.00011-320020
HOFFMAN Mihael19990.0001110002
SRPČIČ Žan Luka19960.00011-131004
TOMANOVIČ Timotej20000.0001120004
RUS Jure19990.00101-860014
ČUVAN Andraž19980.00000-20003
SENICA PINTAR Valentino19970.00000-10002
PIPAN Urban20000.00000-26008
BOGOMOLEC Tim19990.00000-400010
MERCINA Miha19970.00000-12003
PEŠAK Nace19980.00000-30003
CELARC FOTIVEC Žiga19980.0000000000
KOKELJ Aljaž19980.00000-30006

Vratar

IgralecLetnikDelež obrambZadetkiPodajeŠt. točkPlus-minusIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
OBLAK Aljaž199887.8100002527924527
VOLK Jure199887.01000001771549
ZORMAN Luka199791.730000013312211
KORNEEV Fedor19980.0000000000
USNIK Val200190.910000011102
SPREITZER Tilen199792.410000076470625

Branilec

IgralecLetnikDelež obrambZadetkiPodajeŠt. točkPlus-minusIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
ZIBELNIK Andraž19970.00723306280028
SITAR Nik19960.001314275620023
GRAHUT Nik19970.0012374004

Napadalec

IgralecLetnikDelež obrambZadetkiPodajeŠt. točkPlus-minusIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
ULAMEC Luka19970.00203050-1200037
SEVER Mark19980.001716338870037
KUHAR Filip19980.003912-12400034
CHVATAL Aljaž19960.007310-212007
PETEK Nik19980.00112333004
ZAJC Miha19960.0010114001
Translate »