skip to Main Content
PozEkipaODITOČZMZPPPPODGPGRG
1HK Slavija Junior143511102602931
2HDD Acroni Jesenice133311002841668
3HK Triglav14308303533518
4HK SŽ Olimpija1319512548453
5HD Hidria Jesenice141960174856-8
6HK MK Bled141733264770-23
7HK True Celje14811393980-41
8HDK Maribor144012112371-48
DP člani končnica 2021/22

DP člani končnica 2021/22

DP člani končnica 2021/22

DP člani končnica 2021/22

DP člani končnica 2021/22

DP člani končnica 2021/22

DP člani končnica 2021/22

DP člani končnica 2021/22

DP člani končnica 2021/22

DP člani končnica 2021/22

DP člani končnica 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Redni del DP 2021/22

Zmaga je ostala pri večnemu tekmecu

Prvi letošnji derbi, ki je štel za državno prvenstvo, je potekal na Jesenicah. V letošnji sezoni kluba po štirih sezonah igranja v Alpski hokejski ligi igrata v različnih ligah – obe moštvi sta trenutno vodilni vsaka v svoji mednarodni ligi.…

Člani DP 5.4.2022 HK SŽ Olimpija – HK Triglav 10:1

 

Člani DP 2.4.2022 HK Triglav – HK SŽ Olimpija 0:7, video posnetek celotne tekme

Člani DP 25.1.2022 HDD Sij Acroni Jesenice – HK SŽ Olimpija 0:3, video posnetek celotne tekme

Člani DP 23.1.2022 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 14:3, video posnetek celotne tekme

Člani DP 12.10.2021 HDD Acroni Jesenice – HK SŽ Olimpija 3:0, video posnetek celotne tekme

 

Vratar

IgralecŠtevilka dresaZadetkiPodajeTočkeIzključitveObranjeni streliOdigrane tekme
US Žan330110272
KAVČIČ Lan80000000
HOLSA Paavo770000425
KOLIN Luka30000003

Branilec

IgralecŠtevilka dresaZadetkiPodajeTočkeIzključitveObranjeni streliOdigrane tekme
PICHE Sébastien58235204
ROBAR Mitja51055405
CRNOVIČ Aljoša44235405
LOGAR Miha17213402
ERVING Joona4123005
ŠTEBIH Miha6033005
MAGOVAC Aleksandar92022205
KLOFUTAR Tine2000000
ČEPON Mark27000001
ČEPON Kristjan9000002

Napadalec

IgralecŠtevilka dresaZadetkiPodajeTočkeIzključitveObranjeni streliOdigrane tekme
ČIMŽAR Tadej917714005
LECLERC Guillaume22538005
KOBLAR Gregor20437205
ROPRET Anže29167005
KAPEL Rok70156205
PANCE Žiga13336005
SODJA Jaka23336005
ZAJC Miha88235205
MAIA Bastien18224002
SIMŠIČ Nik12134005
ŠTURM Jaka42134205
JEZOVŠEK Žan97134404
TOMAŽEVIČ Blaž98134005
MUŠIČ Aleš16022202
KALAN Luka93000000
MEHLE Žiga71000000
ŽEŽELJ Gregor11000000
MURPHY Wade8000002

VODSTVO EKIPE

Imeemail
Matic KraljPomočnik glavnega trenerja
Anže UlčarTrener vratarjev
Back To Top