skip to Main Content
PozEkipaODITOČKEZMZPPPPORG
1HK SŽ Olimpija14401301066
2HDD Acroni Jesenice14351110267
3HK Triglav1427900521
4HK Slavija Junior14206107-9
5HDK Maribor14185117-30
6HD Hidria Jesenice141131010-31
7HK TRUE Celje14102129-33
8HK MK Bled14720111-51

Člansko moštvo DP statistika 2020/21

PoložajIgralecZadetkiPodajeŠt. točkTočkeIzključitveOdigrane tekme
1SIMŠIČ Nik131427271421
2ULAMEC Luka8111919419
3SOTLAR Jure7111818610
4ROPRET Anže891717415
5PANCE Žiga7815152715
6KUJAVEC Anej581313419
7MEHLE Žiga391212011
8OREHEK Janez8412123112
9ZIBELNIK Andraž11011111421
10ZORKO Luka381111818
11DROZG Jan921111376
12KOREN Gal731010011
13ČIMŽAR Tadej1910102216
14BOHINC Martin36996017
15MUŠIČ Aleš5499812
16LOGAR Miha3699212
17PLANKO David1899210
18ŽEŽELJ Gregor54999311
19MAGOVAC Aleksandar2799415
20ZAJC Miha26882213
21ŠTEBIH Miha1677818
22SEVER Mark43773111
23PULLI Juuso235547
24BERNARD Jaka0444013
25FLAJS Žan224426
26BRUS Nejc0444017
27BEAUVILLIER Francis224422
28PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay033307
29HEBAR Tian123303
30VALLERAND Marc-Olivier123365
31ILIČ Urh011142
32ČERENJAK Luka0111253
33ČEPON Mark011102
34PEŠUT Žiga011125
35FLAJS Jan011145
36MEŽNAR Erik011102
37BOŠKOVIČ Štefan000008
38OGRINC Luka000001
39VIDMAR Luka000065

Člansko moštvo DP statistika 2020/21 vratarji

PoložajIgralecOdigrane tekme
1SPREITZER Tilen21
2HOLSA Paavo12
3KAVČIČ Nal11
4DUKARIČ Jon1

ODIGRANE TEKME

Raimo Summanen je novi trener HK SŽ Olimpija

Vodstvo HK SŽ Olimpije se je dogovorilo za sodelovanje s priznanim finskim hokejskim strokovnjakom Raimom Summanenom, ki vodenje članske ekipe prevzema za dve leti. V svoji bogati trenerski karieri je Raimo Summanen deloval kot glavni trener ekip, kot so Jokerit, Blues,…

Po kazenskih strelih zmaga ostala na Jesenicah

Prva letošnja tekma je bil derbi, tokrat na Jesenicah. Tekma je bila zadnja v rednem delu državnega prvenstva in ni več odločala o ničemer. Olimpija si je namreč že pred tem zagotovila prvo mesto. Tokrat na Jesenicah pa so se…

Jan Drozg zapušča Tivoli

Od naše ekipe se poslavlja Jan Drozg, ki zapušča Slovenijo. V dresu Olimpije je odigral zadnjo tekmo v soboto s Cortino. ”Hvala vsem igralcem, trenerjem in vodstvu, da so me tako lepo sprejeli. Vsak trening in tekmo sem dal vse…

Zmaga na derbiju ostala v Tivoliju

Večna slovenska hokejska tekmeca Olimpija in Jesenice sta se v Tivoliju pomerila na že petem derbiju v tej sezoni. Slavili so zmaji z 2:0 (0:0, 0:0, 2:0). Oba gola smo videli v zadnjih minutah tekme, Tilen Spreitzer pa je zaklenil…

Znani novi datumi večnih derbijev

V Alpski hokejski ligi je v zadnjem času prišlo do več odpovedi tekem zaradi zdravstvenih razmer. Tako je odpadlo tudi gostovanje Rittna v Ljubljani, ki bi morali pri naših zmajih gostovati v soboto, 21. novembra. AHL pa je sestavila nov urnik,…

HK SŽ Olimpija ima nov trenerski štab

Vodstvo kluba je potrdilo Gregorja Polončiča za glavnega trenerja članske ekipe. Matic Kralj bo njegov pomočnik in koordinator mladinskih in mlajših selekcij. Kot vodja razvoja in glavni svetovalec HK SŽ Olimpija pa prihaja Finec Kari Savolainen. Predsednik kluba Miha Butara…

Ivo Jan ni več glavni trener članske ekipe

Obveščamo vas, da smo v klubu prekinili sodelovanje z dosedanjim trenerjem naše članske ekipe, Ivom Janom. Treninge bo začasno prevzel njegov pomočnik Gregor Polončič. V klubu smo že začeli s postopki iskanja novega glavnega trenerja. O izbiri vas bomo obvestili.

Začetek treningov na ledu

V prenovljeni dvorani Tivoli je končno, po večmesečnem premoru zaradi koronavirusa, zadrsalo tudi naše člansko moštvo. Občutki? Super! Fantje so si enotni: lepo je spet stati na domačem ledu. Pretekli teden je trener Ivo Jan svojim varovancem pripravil kondicijske treninge…

Začetek priprav na novo sezono

Poletnega premora je konec! Danes se je naša članska ekipa zbrala v Hali Tivoli in začela s pripravami na novo sezono. V tem tednu so na vrsti suhi treningi, čez natanko en teden pa bodo fantje stopili na led. Danes…

HK SŽ Olimpija predstavila svoje cilje

Na današnjem srečanju z mediji smo predstavili našo vizijo in cilje, a na žalost odgovora na največkrat zastavljeno vprašanje v zadnjih dneh še nimamo. ”Prijavljeni smo v ligo AHL in napovedali vstop v višjo ligo, kar BAHEL zagotovo je. Po…

Člani DP 10.5.2021 HK SŽ Olimpija – HDD Sij Acroni Jesenice 2:3 (OT)

Člani DP 5.5.2021 HK SŽ Olimpija – HDD Sij Acroni Jesenice 0:4

Člani DP 3.5.2021 HDD Sij Acroni Jesenice – HK SŽ Olimpija 1:2

Člani DP 30.4.2021 HK SŽ Olimpija – HDD Sij Acroni Jesenice

Člani DP 28.1.2021 HK Slavija Junior – HK SŽ Olimpija 0:4

Člani DP 26.1.2021 HK SŽ Olimpija – HK Slavija Junior 8:1

Člani DP 10.1.2021, HK SŽ Olimpija – HK MK Bled

Člani DP 2.1.2021, HDD Acroni Jesenice — HK SŽ Olimpija 2:1 (SO)

Člani DP 23.12.2020 HK SŽ Olimpija – HK MK Bled 9:4

Člani DP 12.12.2020, HK SŽ Olimpija – HDD Sij Acroni Jesenice 2:0

Člani DP 10.12.2020, HK SŽ Olimpija – HDK Maribor 14:3

Člani DP, 3.2.2020; HK Slavija Junior – HK SŽ Olimpija 3:9

DP 19.11.2020, HK SŽ Olimpija – HK Triglav 8:1

Člani DP 17.11.2020, HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 5:2

Člani DP; 16.11.2020; HK SŽ Olimpija – HK True Celje 6:4

Člani, DP 13.10.2020, HK SŽ Olimpija – HK Slavija Junior 2:0

Člani, Poletna liga, HK SŽ Olimpija – HDD Sij Acroni Jesenice 1:2, 12.9.2020

Člani, Poletna liga, HK SŽ Olimpija – Selekcija Slovenija IHL 4:1, 10.9.2020

Člani DP 10.5.2021 HK SŽ Olimpija – HDD Sij Acroni Jesenice 2:3 (OT), video posnetek celotne tekme

Člani DP 7.5.2021 HDD Sij Acroni Jesenice – HK SŽ Olimpija 0:2, video posnetek celotne tekme

 

Člani DP 5.5.2021 HK SŽ Olimpija – HDD Sij Acroni Jesenice 0:4, video posnetek celotne tekme

 

Člani DP 3.5.2021 HDD Sij Acroni Jesenice – HK SŽ Olimpija 1:2, video posnetek celotne tekme

 

Člani DP 30.4.2021 HK SŽ Olimpija – HDD Sij Acroni Jesenice, video posnetek celotne tekme

 

Člani DP 28.1.2021 HK Slavija Junior – HK SŽ Olimpija 0:4, video posnetek celotne tekme

 

Člani DP 26.1.2021 HK SŽ Olimpija – HK Slavija Junior 8:1, video posnetek celotne tekme

 

Člani DP 14.1.2021, HK MK Bled – HK SŽ Olimpija 0:5, video posnetek celotne tekme

Člani DP 10.1.2021, HK SŽ Olimpija – HK MK Bled, video posnetek celotne tekme

Člani DP 2.1.2021, HDD Acroni Jesenice — HK SŽ Olimpija, video posnetek celotne tekme 2:1 (SO)

Člani DP 23.12.2020 HK SŽ Olimpija – HK MK Bled 9:4, video posnetek celotne tekme

 

Člani DP 15.12.2020, HD Hidria Jesenice – HK SŽ Olimpija 0:8

Člani DP 12.12.2020, HK SŽ Olimpija – HDD Sij Acroni Jesenice 2:0, video posnetek celotne tekme

Člani DP 10.12.2020, HK SŽ Olimpija – HDK Maribor 14:3, video posnetek celotne tekme

 

DP Člani 19.11.2020, HK SŽ Olimpija – HK Triglav 8:1, video posnetek celotne tekme

 

Člani DP 17.11.2020, HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice, video posnetek celotne tekme

 

Člani DP; 16.11.2020; HK SŽ Olimpija – HK True Celje 6:4, video posnetek celotne tekme

 

Člani DP, 27.10.2020, HK Triglav – HK SŽ Olimpija 0:3, video posnetek celotne tekme

Člani, DP 13.10.2020, HK SŽ Olimpija – HK Slavija Junior 2:0, video posnetek celotne tekme

 

Člani DP 22.9.2020 HKMK Bled – HK SŽ Olimpija 0:6, video posnetek celotne tekme

Back To Top