Dečki zanesljivo do novih točk v zaostali tekmi Državnega prvenstva

Torek 12.12 je prinesel zaostalo tekmo Državnega prvenstva Dečkov (U-14).

V Tivoli je prispela ekipa iz Celja. Celjanom v letošnji sezoni ne gre vse po načrtih in se s 5 osvojenimi točkami nahajajo na predzadnjem mestu prvenstvene lestvice. Zmaje je tako na videz čakalo malce lažje delo.

Avtor: Gregor Turšič

Trener Igor Beribak je tako že pri sestavi ekipe “doma pustil” nekatere starejše člane selekcije, priložnost pa so dobili nekateri mlajši člani, ki v široki selekciji Dečkov ne dobijo veliko priložnosti. In res so domači igralci pokazali, da so upravičeno veljali za favorite na tekmi.

Prvi zadetek je padel že v 3.minuti. V 7.minuti je domače moštvo vodilo že 2:0. Končni rezultat prve tretjine je bil 5:0. Druga tretjina se je končala z rezultatom 9:0. Še največ zadetkov pa smo videli v zadnji tretjini. Končni rezultat tekme se je ustavil pri 16:1

Zmaji so se z današnjo zmago še dodatno utrdili na vrhu prvenstvene lestvice, kjer imajo sedaj 3 točke prednosti pred 2.uvrščeno ekipo iz Zagreba. Ravno Zagrebčani pa so naslednji nasprotnik Zmajev. Tekma bo v Tivoliju v nedeljo 17.12.

Fotogalerijo s tekme si lahko ogledate na tej povezavi.

Seznam nastopajočih igralcev si lahko ogledate na tej povezavi.