Dečki z zanesljivo zmago zapuščajo Zalog

Danes 2.10 so Dečki odigrali novo tekmo Državnega prvenstva. Na gostovanje so se odpravili v Zalog.

Olimpija je takoj pričela silovito in že v 11.minuti prvič zadela. Gol je bil dosežen v igri z igralcem manj. Do konca tretjine je sledil še en zadetek.

Avtor: Amir Hatič

Tudi v drugem delu so zmaji prevladovali. Gostitelji so sicer na začetku tretjine znižali rezultat na 2:1, vendar so zeleni odgovorili z dvema novima zadetkoma in na koncu tretjine je bilo že kar zanesljivih 4:1 za Olimpijo.

V zadnjem delu, pa so gostiteljem pošle moči in do izraza je prišla premoč gostov. Zadetki so se vrstili eden za drugim. Tekma se je končala z zanesljivim rezultatom 11:2.

V naslednjem kolu v dvorano Tivoli prihaja ekipa HD Mladi Jesenice, ki zaenkrat v prvenstvu še ne poznajo poraza.

Statistiko in strelce iz tekme si lahko ogledate na tej povezavi.

Stanje na lestvici si lahko ogledate na tej povezavi.