Dečki v naprej odigrali tekmo s Triglavom

Selekcija dečkov je v četrtek 4. oktobra odigrala novo tekmo državnega prvenstva.

Zmaji so se odpravili v Kranj. Po prvotnem koledarju bi morala biti tekma na vrsti šele novembra, a je prišlo do spremembe termina. Z ekipo Triglava so se Zmaji letos že srečali. V prvem krogu so bili v Tivoliju boljši z rezultatom 17:1.

Tudi tokrat se je tekma odvijala podobno. Prvi zadetek je padel že v začetku 3. minute. Od tam naprej pa je prednost le naraščala. Prva tretjina se je končala z rezultatom 5:0 za Zmaje. V drugi tretjini je bilo zadetkov malce manj. Ta tretjina se je končala s razultatom 7:0. Največ zadetkov pa smo videli v zadnji tretjini, ko so domači ekipi dokončno pošle moči. Končni rezultat se je ustavil pri 17:0.

Ekipa pod vodstvom Igorja Beribaka tako ostaja v letošnji sezoni še neporažena.

Prvenstvo se nadaljuje po originalnem razporedu v nedeljo 7. oktobra. V Tivoli prihaja Bled, ki prav tako letos še ni doživel poraza. Čaka nas pravi mali derbi.

Nekaj fotografij s srečanja si lahko ogledate na tej povezavi.

Seznam nastopajočih igralcev na tekmi si lahko ogledate na tej povezavi.