Kadeti so izgubili mestni derbi

V soboto 23. oktobra je bila na sporedu nova tekma v selekciji u-17. Naši zmaji so se tokrat odpravili v Zalog.

Rezultatsko gledano je naša ekipa v tej sezoni boljša od Slavije, a mestni derbiji so vedno lahko zanimivi ter napeti, hkrati pa je v vrstah zmajev manjkalo kar nekaj igralcev. In to se je na igri tudi poznalo…

Na žalost našim mladim zmajem na tekmi kaj dosti ni uspevalo. Domači hokejisti so bili vse skozi strelsko bolj razpoloženi. Vidno več strelov so sprožili v vsaki tretjini (na koncu so bili v strelih na gol boljši celo 43:13).

Domači so v prvo vodstvo prišli že v prvi minuti tekme. Prva tretjina pa se je končala z vodstvom domačih 2:0. Nekaj upanja je našim vlil Filip Rogač, ki je zadel že takoj v prvi minuti drugega dela, a do preobrata ni prišli. Domači so hitro zopet povišali rezultat in do konca tretjine povedli že s 5:1.

Drugi naš zadetek je padel v začetku zadnje tretjine. Zadel je Gaber Belec Poženel. A to je bilo tudi vse. Na koncu so še enkrat zadeli domači in tekma se je končala v njihovo korist z izidom 6:2.

Naše kadete naslednja tekma čaka 6. novembra, ko v Tivoli prihaja Triglav.

Nekaj fotografij s tekme si lahko ogledate na tej povezavi.