Dečki so doma zanesljivo odpravili Maribor

V nedeljo 14. novembra je bila na sporedu zaostala tekma z ekipo Maribora.

Načrt naše ekipe je bil pred tekmo jasen. Osvojiti nove 3 točke, kar bi morali naši zmaji, glede na stanje na lestvici, brez večjih težav doseči. In res je bilo tako.

Naši so sicer tekmo pričeli malce nervozno. Nekaj zaporednih izključitev je omogočilo gostom, da so nekaj časa ohranili mrežo nedotaknjeno. Nato pa je vednarle steklo in do konca tretjine so zmaji vodili že 3:0. V drugi tretjini se je premoč naših nadaljevala, a strelci niso bilo toliko uspešni, kot na začetku. Videli smo le en zadetek. Smo pa jih zato videli več v zadnji tretjini. V zadnjem delu tekme so gostom namreč pošle moči in visokemu porazu se niso mogli več izogniti. Tekma se je končala z zmago Olimpije 10:0.

Bistveno bolj zanimiva in težja tekma čaka naše zmaje naslednji vikend. Takrat se odpravljajo na gostovanje k vodilni ekipi Triglav.

Sicer lahko celotno dogajanje v kategoriji dečkov spremljate na tej povezavi.