Dečki so doma slavili zanesljivo zmago

V nedeljo 27.septembra je bila na vrsti nova tekma za državnega prvenstva v selekciji U-15. Tokrat so v Tivoli prispeli Celjani.

Glede na letošnje predstave obeh ekip, smo pričakovali novo zmago naše ekipe in točno to se je tudi zgodilo.

Praktično dvoma o zmagovalcu v tekmi nikoli sploh ni bilo. Naši igralci so že v prvi tretjini nastreljali goste v razmrju 28:3. Rezultat pa se je na koncu tretjine ustavil na 7:0. Podobno sliko smo nato videli vse do konca tekme. Šele v zadnji tretjini so gostje, ob pomlajeni ekipi Olimpije na ledu, prišli do nekaj več strelov in do dveh zadetkov. Vmes pa so seveda svojo statistiko popravljali tudi naši napadalci. Tekma se je končala z rezultatom 18:2.

Na preostalih tekmah je bila Slavija 12:4 boljša od ekipa HDD Bled, Triglav je s 7:1 premagal Maribor, Jeseničani pa so bili s 4:0 boljši od vrstnikov v Celovcu. Prav Celovec pa je naša naslednja postaja, kamor se zmaji odpravljajo v nedeljo.

Sicer lahko celotno dogajanje v kategoriji dečkov v letošnji sezoni spremljate na tej povezavi.