Dečki pred reprezentančnim odmorom dosegli novo zanesljivo zmago

V nedeljo 3.novembra so bile na sporedu nove tekme v državnem prvenstvu dečkov (U-15). Tokrat je zmaje čakalo malce lažje delo. V Tivoli je pripotovala ekipa HDD Bled. Ekipa HDD Bled je v letošnjem prvenstvu novinec v tej kategoriji, kar se pozna tudi na lestvici, kjer Blejčani trenutno zasedajo 9. (predzadnje) mesto.

Zmaji so bili v tekmi torej favoriti, kar so dokazali tudi na ledu. Prvi zadetek so naši igralci dosegli v 7. minuti, do konca prve tretjine pa je vodstvo naših znašalo že 4:0. Podobna prevlada je bila prisotna vse do konca tekme. V tekmi je bilo razmerje strelov 70:18 v našo korist. Končni rezultat pa je znašal 15:0 za naše. To je bila do sedaj v letošnji sezoni tudi najvišja zmaga zmajev.

Na preostalih tekmah je Zagreb s 7:3 premagal KAC, Jesenice pa so bile z 9:2 boljše od Celja. Za na še zmaje sedaj sledi nekaj počitka, nato pa je 17. novembra na vrsti novi derbi. Naši zmaji se odpravljajo na gostovanje k ekipi HKMK Bled.

Nekaj fotografij z ogrevanja si lahko ogledate na tej povezavi.

Sicer lahko celotno dogajanje v kategoriji dečkov spremljate na tej povezavi.