skip to Main Content
PozEkipaODIPOVPRTOČZMZPPPPORG
1HD Hidria Jesenice182.500451500376
2HK SŽ Olimpija u-15 21/22182.444441410385
2EC KAC182.444441321285
4HK Triglav182.222401301453
5HK MK Bled181.44426810916
6EC VSV181.333248001017
7HK Slavija Junior180.9441742111-23
8HK True Celje180.7781432112-86
9HDK Maribor180.7221340113-79
10HDD Bled180.167300315-144
Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

Redni del 2021/22 IHL U-15

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

Redni del 2021/22 IHL U-15

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

IHL U-15 2021/22 Končnica

U-15 IHL 7.4.2022 HD Hidria Jesenice – HK SŽ Olimpija 3:2

U-15 IHL 19.12.2021 HK SŽ Olimpija – EC VSV 10:5

U-15 IHL 19.12.2021 HK SŽ Olimpija – EC VSV 10:5, video posnetek 3. tretjine

 

U-15 IHL 15.10.2021 HK SŽ Olimpija – EC KAC 7:2

U-15 IHL 13.10.2021 HK SŽ Olimpija – HKMK Bled 13:5

Dečki IHL 23.9.2021 HD Hidria Jesenice – HK SŽ Olimpija

U-15 Profilne fotografije 2021/22

U-15 IHL 7.4.2022 HD Hidria Jesenice – HK SŽ Olimpija 3:2, video posnetek celotne tekme

U-15 IHL 3.4.2022 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 7:8, video posnetek celotne tekme

U-15 IHL 29.3.2022 HK SŽ Olimpija – EC KAC 6:0, video posnetek celotne tekme

U-15 IHL 22.3.2022 HK SŽ Olimpija – EC KAC 2:3

U-15 IHL 31.1.2022 HK SŽ Olimpija – EC KAC (SO) 4:3, video posnetrek celotne tekme

U-15 IHL 19.12.2021 HK SŽ Olimpija – EC VSV 10:5, video posnetek 2. tretjine

 

U-15 IHL 19.12.2021 HK SŽ Olimpija – EC VSV 10:5, video posnetek 1. tretjine

U-15 IHL 12.12.2021 HK SŽ Olimpija – HD Hidria Jesenice 5:7, video posnetek celotne tekme

 

U-15 IHL 5.12.2021 HK SŽ Olimpija – HK Slavija Junior 7:4

U-15 IHL 28.11.2021 HK True Celje – HK SŽ Olimpija 1:5, video posnetek celotne tekme

 

Nadaljevanje treningov po praznikih

S petkom, 22.4.2022 zaključujemo posezonske suhe treninge in sezono 2021/22. Zaradi zasedenosti dvorane Tivoli, se treningi začnejo v ponedeljek, 9.5.2022. Spiski igralcev in trenerjev selekcij za novo sezono, bodo pravočasno objavljeni na spletni strani. Trenerji bodo igralce obveščali tudi prek…

Dečki so na koncu osvojili drugo mesto

Končano je letošnje tekmovanje IHL lige v kategoriji u-15. V finalnem obračunu sta nastopili ekipi HD Hidria Jesenice in HK SŽ Olimpije. Kljub temu, da je v prvenstvu nastopilo nekaj dobrih ekip, sta na koncu vseeno v finalu zasluženo nastopili…

Vabilo na turnir v Avstriji za letnike 2006,2007 in 2008 med 22. in 24. aprilom – ODPOVEDANO

Zaradi premajhnega števila prijav je spodaj navedeni turnir odpovedan!           HK SŽ Olimpija vabi ekipo U-16 (letnik 2006, 2007 in 2008 ) na mini turnerjo v Avstrijo, ki bo med 22. – 24.4.2022 Igrali bomo 2…

Ekipa dečkov se je uvrstila v finale

Svoj polfinalni dvoboj so zaključili tudi naši dečki (u-15) in to uspešno. Z 2:1 v zmagah so premagali večnega rivala, ekipo KAC. Naši mladi zmaji so ekipo KAC dvakrat premagali že v rednem delu prvenstva, tako da je uvrstitev v…

Najava turnirjev za mlajše selekcije po koncu sezone – POPRAVEK!

Selekcija 2009 in mlajši bo nastopila na turnirju Spring Cup 2022, Jindrichuv Gradec, 9-10.4.2022. Nastopajo (Slavija Praga, Vitkovice, Chomutov, Bukac school, HC Strelci). Spisek igralcev bosta določila trenerja. Cena turnirja je 200,00 eur po osebi. Cena vsebuje prevoz, spanje in…

Ekipa U-15 se je uvrstila v polfinale

Ekipa dečkov je te dni odigrala četrtfinalni dvoboj v IHL tekmovanju. Kot drugo uvrščeni ekipo rednega dela, ji je kot nasprotnik pripadla ekipa Slavije. Ekipa Slavije je sicer v pred-končnici izločila ekipo HDD Bled, a v mestnem dvoboju so vseeno…

Navodila mlajših igralcem za ogled članskih tekem v končnici

Vse klubske mlajše selekcije vabljene na ogled tekem četrtfinala lige ICE, vsi naši člani so že pred sezono prejeli sezonske vstopnice za ogled tekem članske ekipe. Selekcije ekip od Hokej šole do U19 se zberejo pred Službenim vhodom in se v spremstvu…

Predviden program dela za mlajše selekcije

Predvideni program dela po sekcijah do začetka nove sezone na ledu. Hokejska Šola, Zmajčki- Malčki. Treningi na ledu se nadaljujejo do konca tekoče sezone, ki se konča konec meseca Aprila. Suhi treningi se začnejo po prvomajskih praznikih in trajajo do…

Dečki se iz Bleda vračajo z zmago

V nedeljo 6. februarja je bila na sporedu nova tekma za našo selekcijo dečkov. Tokrat so se mladi zmaji odpravili na Bled. Ekipa Bleda se v letošnji sezoni nahaja nekako na sredini prvenstvene lestvice, naši pa zasedajo sam vrh. Vendar…

Dečki so v dveh dneh zabeležili dve zmagi

V ponedeljek 31. januar je bila na vrsti nova tekma za našo selekcijo u-15. To je bila v dveh dneh že druga zaporedna tekma. V nedeljo so se naši dečki odpravili v Maribor, kjer so dokaj zanesljiv (11:2) premagali domačo…

Navodila klubskega zdravnika ob okužbi s covid-19 in navodila za vrnitev na treninge

Glede na čedalje višje število okužb je naš klubski zdravnik Tom Cvetkovič, dr. med, pripravil nekaj navodil in izhodišč za igralce, ki so preboleli covid-19: 1) POTRJENA OKUŽBA – 10 dni izolacije. Za povratek na treninge potrebuje prebolevnik negativen HAT.…

Pravila vrnitve na treninge za igralce, ki so preboleli Covid-19

Igralci, ki prebolijo Covid-19 naj pred začetkom trenirjanja opravijo pregled pri osebnem zdravniku. Igralci lahko s treningi pričnejo s pisno privolitvijo zdravnika ter pisno izjavo staršev, da prevzamejo vso odgovornost za morebitne posledice treniranja po preboleli okužbi. Podrobnejši pregled navodil…

Poziv igralcem in staršem k doslednemu upoštevanju covid-19 določil

Zaradi povečanja Covid-19 okužb pozivamo vse igralce, starše in člane HK SŽ Olimpija k doslednemu upoštevanju Covid-19 določil. Prosimo, da ob znakih okužb ne hodite na treninge, o tem in o potrjenih okužbah redno in pravočasno obveščate trenerje. Navodila in…

Dečki so doma osvojili novo zmago

V nedeljo 19.decembra je bil na sporedu nov obračun v kategoriji dečkov (u-15). Tokrat so v goste prišli hokejisti iz Beljaka. Tekma je bila zanimiva iz dveh vidikom. Pred tedni so morali naši mladi hokejisti v težki tekmi v Beljaku…

Dečki se iz Kranja vračajo s polnim izkupičkom

V sredo 15. decembra so dečki (u-15) odigrali novo tekmo v državnem prvenstvu. Tokrat je bila na vrsti tekma v Kranju, ki je pred tedni zaradi bolezni v naših vrstah odpadla. Po porazu z Jesenicami pred dnevi je naše čakala…

Večni derbi je v kategoriji dečkov pripadel gostom

V nedeljo 12. decembra se je v kategoriji dečkov (u-15) odvijal večni derbi. V Tivoli je pripotovala ekipa z Jesenic. V tej kategoriji sta se ekipi letos enkrat že pomerili. Na začetku sezone so Jeseničani doma z 8:7 premagali Olimpijo.…

Protokol obiskovanja članskih in nečlanskih tekem

Za vse domače tekme vseh selekcij velja sledeči protokol; Članska ekipa; skladno z varnostnim načrtom in smernicami NIJZ. Mlajše ekipe, vključno z ekipo, ki igra članski hokej; Vstop za starše in navijače je omogočen na Vzhodno tribuno. Na vstopu varnostnik…

Dečki so v Celju dosegli novo zmago

V nedeljo 28. novembra je bila na sporedu nova tekma v kategoriji dečkov (u-15). Naši fantje so se odpravili v Celje. Rezultatsko gledano je bila ekipa Olimpije na papirju favorit, vsaj glede na trenutno prvenstveno lestvico. A naši zmaji so…

Dečki so doma zanesljivo odpravili Maribor

V nedeljo 14. novembra je bila na sporedu zaostala tekma z ekipo Maribora. Načrt naše ekipe je bil pred tekmo jasen. Osvojiti nove 3 točke, kar bi morali naši zmaji, glede na stanje na lestvici, brez večjih težav doseči. In…

Pravila vstopa v Halo Tivoli

Glede na epidemiološke razmere in nove ukrepe za zajezitev epidemije je: v Hali Tivoli obvezna uporaba zaščitnih mask (kirurških ali FFP2), obvezno razkuževanje rok ob vstopu v Halo Tivoli in upoštevanje opozoril receptorjev in ostalih zaposlenih JZ Šport Ljubljana. V primeru bolezni…

Obvestilo igralcem glede samotestiranja

Vsi igralci od 12. leta se morajo samotestirati. Potrdilo naj si natisnejo (če nimajo možnosti lahko dokument dobijo v pisarni ali pri trenerju) in redno izpolnjujejo. Dokument je na voljo na tej povezavi. Dokument morajo imeti s seboj na trening…

Poziv športnikom od 14. leta dalje za izobraževanje na temo dopinga – pogoj za registracijo športnika

Vsi športniki od 14. leta dalje morajo opraviti e-izobraževanje na temo boja proti dopingu. Na koncu izobraževanja bodo pridobili certifikat, ki je predpogoj za registracijo in kategorizacijo od koledarskega leta 2022 naprej. Pozivamo igralce, da izobraževanje opravijo pravočasno.   Navodila…

Dečki so čez teden odigrali dve tekmi in dosegli dve zmagi

Naša selekcija dečkov (u-15) je imela dober delovni teden. Odigrala je kar dve tekmi. Prva tekma je bila na sporedu v sredo, druga pa v petek (namesto v nedeljo). Najprej so v Tivoli prispeli igralci z Bleda (HKMK Bled), v…

Obrazec za soglasje staršev za Covid testiranje otrok

V okviru tekmovanje se v določenih primerih zahteva izpolnjevanje PCT pogojev (primer: tekma v tujini). V primerih, ko se Covid-19 testiranje izvaja s strani kluba, morajo starši oz. skrbniki predhodno podpisati soglasje, saj brez tega testiranje ni možno opraviti. Izpolnjene…

Upoštevanje PCT in podobnih pravil pri izvedbi tekmovanj in treningov

Za tekmovanja in treniranja vseh mlajših selekcij je potrebno upoštevati vsa navodila trenerjev, panožne zveze, NIJZ in odloke vlade RS. Za tekmovanja v tujini je potrebno upoštevati navodila o prehajanju meje in lokalna navodila panožnih zvez.

Pravila za tehnične vodje

Tehnični vodje selekcij HKSŽ Olimpija se določijo po selekcijah po dogovoru z odgovornim trenerjem selekcije in vodjem Akademije. HKSŽ Olimpija pooblašča tehnične vodje za sledeče dolžnosti.   DOLŽNOSTI TEHNIČNIH VODIJ; Skrbeti za red in disciplino in poskrbeti za otroke (v…

Večni derbi v selekciji U-15 je pripadel domačim

V selekciji u-15 je bil v četrtek 23. septembra na sporedu derbi kroga. Na Jesenicah sta se pomerili domača ekipa in naši zmaji. Gre za dve ekipi, ki vsekakor merita proti vrhu lestvice. Ekipi sta zato nastopili v več ali…

Dečki doma niso dopustili presenečenja

V nedeljo 19. septembra se je nadaljeval začetni vikend ligaških tekmovanj najmlajših selekcij. Na vrsti je bila selekcija dečkov (U-15), v goste pa so prišli igralci iz Celja. Sicer se v ekipi Celja nahaja tudi nekaj mlajših igralcev Olimpije z…

Pravila glede ogleda prvenstvenih tekem mlajših selekcij

Prvenstvene tekme mlajših selekcij bodo odprte za ogled. Pri tem pa je potrebno spoštovati naslednja pravila: Ogled prvenstvenih tekem je mogoč samo ob izpolnjevanju pogoja PCT. V dvorani se je potrebno držati objavljenih navodil, držati razdaljo in nositi masko. Za…

Obvestilo o novih pravilih udeležbe v športnih programih

Pogoj PCT je obvezen za vse uporabnike oziroma udeležence športnih programov, ne glede na to ali potekajo v zaprtih prostorih ali na odprtem. Pogoj PCT je obvezen za vse osebe, ki so uporabniki storitev ali udeleženi ali prisotni pri izvajanju…

Obvezno nošenje obrazne maske v prostorih hale Tivoli

Igralce in ostale osebe, ki vstopajo v Halo Tivoli naprošamo, da upoštevate zahtevo po nošenju obraznih mask v vseh prostorih Hale Tivoli.   Hvala Športni pozdrav, HK SŽ Olimpija

Razdelitev igralcev na skupino A in B

Pripravljalne tekme HK SŽ Olimpije za mlajše selekcije so v Tivoliju zaprte za ogled!

Spoštovani starši in drugi podporniki naših mladih hokejistov   Obveščamo vas, da se vse pripravljalne tekme mlajših selekcij v Tivoliju, zaradi protokolov povezanih s Covid-19 situacijo, do nadaljnjega igrajo za zaprtimi vrati.   Hvala za razumevanje in upoštevanje tega pravila.…

Protokol ob treningih za selekcije zmajčki, malčki, U-13, U-15 in U-17

Protokol ob treningih je naslednji: Igralci selekcij zmajčki, malčki, U-13, U-15 in U-16 puščajo opremo v sušilnici pod platojem in jo pred treningom odnesejo v garderobo v dvorani Tivoli. Po treningu se v garderobi slečejo, stuširajo in opremo odnesejo v…

Znan je format tekmovanja IHL U-15 za sezono 2021/22

Znan je format tekmovanja v ligi IHL U-15 za sezono 2021/22. Tokrat bo tekmovanje res potekalo v pravi mednarodni obliki s kar 14 sodelujočimi klubi. Klubi bodo v prvem delu razdeljeni v dve skupini. V skupini Sever bo nastopilo vseh…

Datumi pričetka nove sezone za posamezne selekcije

Starše in igralce obveščamo o datumih pričetka sezone 2021/22. Vsi igralci na začetku trenirajo v selekcijah, kot so spodaj navedeni letniki rojstva!   Hokej šola, zmajčki in malčki (2011 in mlajši) pričnejo s treningi 23.8. 2021. Igralci začnejo v enakih…

STATISTIKA VRATARJEV

U-15 2021/22 vratarji

IgralecLetnikDelež obrambObranjeni streliOdigrane tekme
DOLŽAN Luka200890.1328324
HEBAR Gal200788.5231624

STATISTIKA IGRALCEV

U-15 2021/22

IgralecLetnikZadetkiPodajeŠt. točkIzključitveOdigrane tekme
RAVNIK Svit20082225476824
BUKOVEC Joc20082026465224
ROGL Oskar2008241741826
GOLOB Nejc20071615311013
SMOLNIKAR Tom2008237301017
CERJAK Jernej2007918274525
KURBOS Valentin Val20071017274126
ROŽIČ Martin2008719261020
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian20071411251411
JANEV Ognen-9514216
LESAR Lev20075611223
ŽUN Tomaž20073811418
ŽELEZEN Jure20083710225
ŽULIČ ČEHOVIN Matija2007639623
VIDMAR Martin20071892624
HUČ Julijan20071341015
ŠEBENIK SEDEJ Alex20070333723
TROBIŠ Marko2007033023
BAN KOSELJ Nik2008022224
DOLŽAN Domen2008022012
ŽAGAR HROVAT Filip200910121
KLEŠNIK Mark200900021

VODSTVO EKIPE

Back To Top