skip to Main Content

Usodna prva tretjina proti Dunajčankam

Dekleta HK SŽ Olimpije so minuli konec tedna odigrale svojo dvanajsto tekmo v letošnjem tekmovanju Elite Women’s Hockey League (EWHL). Tokrat so bile njihove nasprotnice hokejistke dunajskega EVH Sabres. Dekleta so odigrale solidni dve tretjini, v katerih so dvakrat izkoristile…

Minuli konec tedna so članice HK SŽ Olimpija preživele tekmovalni vikend v Budimpešti

Minuli konec tedna so dekleta HK SŽ Olimpije preživele v Budimpešti, kjer so odigrale povratni srečanje z obema madžarskima ekipama, ki nastopata v European Women’s Hockey League. Prvi dan gostovanja v madžarski prestolnici so bile nasprotnice naših Zmajčic hokejistke KMH…

Zmajčice sicer brez zmage, a s pravo formulo za zadetke v mreži nasprotnic

Predpraznični konec tedna je za dekleta, ki zbrane pod okriljem HK SŽ Olimpija nastopajo v European Women’s Hockey League, pomenil dvojni obračun z geografsko najbolj oddaljeno ekipo letošnjega tekmovanja. Hokejistke danske ekipe Hvidovre IS Selects so za pot do Zaloga…

Rezultat tekme proti MAC Budapest na prvi pogled vara

Hokejistke HK SŽ Olimpija – članice, ki v razširjeni sestavi nastopajo v European Women’s Hockey Leagua, so minuli konec tedna v domačem Zalogu gostile ekipo MAC Budapest, ki si na lestvici trenutno deli drugo mesto s še eno ekipo iz…

Usodna prva tretjina za zmajčice na Južnem Tirolskem

Zadnje gostovanje v letu 2019 je dekleta združene ekipe HK SŽ Olimpija popeljalo v Bolzano, kjer jih je v European Women’s Hockey League čakal obračun z Bolzano Eagels. Gostiteljice so naše hokejistke pričakale dobro pripravljene, saj so v uvodnih minutah…

Olimpija z Dunaja brez točk, a s prvim golom v sezoni

Dekleta HK SŽ Olimpija so minuli konec tedna z gostovanjem na Dunaju pri tamkajšnih EHV Sabres nadaljevale s tekmovanu v European Women’s Hockey League Dejstvo, da so v odpravi zelenih zmajčic, ki je krenila proti severu, manjkale nekatere izkušene igralke,…

V zalogu aktualne EWHL prvakinje niso dovolile presenečenja

Po tekmi državnega prvenstvo so hokejistke HK SŽ Olimpija v razširjeni sestavi ta konec tedna nadaljevale s tekmami v European Women’s Hockey League, v okviru katerega so na domačem ledu gostile aktualne prvakinje KMH Budapet. Madžarske hokejistke so skozi celotno…

Nova tekma članic v EWHL tekmovanju je končana

 HK Olimpija – članice  ̌ ̌ . ̌ , ‘ () ̌ , , ̌ ̈ ̌ . Pogled na zapisnik srečanja bi morda dal misliti, da so gostje iz avstrijske Koroške imele tekmo ves čas v svojih rokah, pa…

Sezono so v mednarodni ligi EWHL odprle tudi naše članice

V nedeljo 22. septembra je bila na vrsti prva tekma naših članic v letošnjem prvenstvu EWHL. Naše članice se z razširjeno ekipo, kateri so pridružene nekatere članice iz drugih slovenskih klubov, tudi letos podaja v boj za čim boljše uvrstitve…

Članice EWHL 7.10.2019 HK SŽ Olimpija – Lakers Karnten 0:4

PozEkipaTOČZMZPPPPOOTDGPGRG
1MAC Budapest501602018992673
2KMH Budapest4715102181141995
3Aisulu Almaty441410318652342
4EV Bozen Eagles30903618654322
5EHV Sabres Wien29910818834835
6Silesia Brackens2471191857561
7DEC Salzburg Eagles1952011185681-25
8Hvidovre Fighters1951210184169-28
9Lakers Kärnten821015182462-38
10HK SŽ Olimpija000000000
11HK SŽ Olimpija0000181811188-177
TOČ – točke, ZM – zmage, ZP – zmaga po podaljšku/kazenskih strelih, PP – poraz po podaljšku/kazenskih strelih, PO – poraz, OT – odigrane tekme, DG – Doseženi zadetki, PG – Prejeti zadetki, RG – razlika v zadetkih

Ekipa EWHL članic 2019/20

PoložajIgralecPoložajDelež obrambZadetkiPodajeŠt. točkPlus-minusIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
1DUKARIČ EvaIgralec0.00527-52140015
2BREZNIK TamaraIgralec0.00235-6040016
3POREKAR NušaIgralec0.00022-3720010
4GLAVIČ DejaIgralec0.00112-53220016
5SVETINA TamaraIgralec0.00022-2518009
6PAZLAR UršaIgralec0.00112-2860011
7PEZDIR GajaIgralec0.00022-4740013
8USNIK PatricijaIgralec0.00011-5140012
9MAVER NinaIgralec0.00011-4420013
10BIZJAK MajaIgralec0.00101-422009
11STRAŽAR AnaIgralec0.00000-5960015
12STRNIŠA PiaIgralec0.00000-2960011
13JAKOVAC KatarinaVratar81.680000045337010
14NYLAANDER ArwenIgralec0.00000-70004
15REJC AnaIgralec0.00000-4340013
16BERIBAK PatricijaIgralec0.00000-37120011
17KRANER IrenaIgralec0.00000-158005
18PRŠINA AnaIgralec0.00000-2140011
19DOVŽAN NušaVratar78.10000002421899
20POVŠNAR TjašaVratar76.980000013910711
21KRIŽNIK LucijaIgralec0.0000000000
22MOLE MašaIgralec0.00000-70003
23LONČAR NinaIgralec0.00000-35120010
24BIŠČAK KatjaIgralec0.00000-32001
25GNIDOVEC EvaIgralec0.0000000000
26PREBIL ŠpelaIgralec0.00000-102007
27DUKARIČ PiaVratar90.530000095862
28INTIHAR TjašaVratar0.0000000000
29SRAKAR LaraIgralec0.0000000000
30LAVTAR LaraIgralec0.00000-2300011
31SCHUCHTAR LiliIgralec, Vratar0.0000000000
32POVŠE ZalaIgralec0.0000000001

VODSTVO EKIPE

Back To Top