Četrtfinale se nadaljuje v petek v Tivoliju

Na drugi tekmi četrtfinala, ki so jo naši fantje igrali v gosteh, je slavila ekipa Rittner Buam. V zmagah je zdaj izenačeno na 1:1, zmaji pa imajo novo priložnost v petek v Tivoliju.

Italijani so začeli zelo agresivno in napadalno z veliko igre na telo, ki je v Tivoliju dva dni prej niso pokazali. Pred domačim občinstvom so hitro povedli z dvema zadetkoma v dobri minuti. V nadaljevanju je Patrik Luza silovito podrl Miho Zajca, ki tekme ni mogel več nadaljevati. Gostje so do konca prve tretjine zadeli še tretjič.

Nadaljevanje je bilo za zmaje boljše, a plošček nikakor ni našel poti v mrežo, številne priložnosti pa niso dobile želenega epiloga. Ko je bil izključen Luka Zorko, so gostje izkoristili igralca več na ledu in zadeli za končnih 4:0. V zadnji tretjini so se zmaji razigrali, a tudi v zadnjih 20 minutah plošček nikakor ni želel v gol domačih.

Naslednja priložnost za zmaje je v petek, 22. marca, ob 19.15. Zdaj zmaji potrebujejo vso podporo s tribun!