skip to Main Content
PozEkipaTOČZMZPPPPOOTDGPGRG
1Ferencvarosi TC9300031239
2Rittner Buam5110131358
3HK SŽ Olimpija410113963
4Txuri Urdin000033222-20
Doma \ V gosteh
Ferencvarosi TC   3-2 6-0
HK SŽ Olimpija  
Rittner Buam 1-3 2-1   10-1
Txuri Urdin 1-6  

Članska ekipa 2019/20 Celinski pokal

PoložajIgralecPoložajDelež obrambZadetkiPodajeŠt. točkPlus-minusIzključitvePrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
1KUJAVEC AnejNapadalec0.0004450003
2SIMŠIČ NikNapadalec0.0022456003
3PLANKO DavidBranilec0.0003332003
4RAJSAR SašoNapadalec0.0021306003
5ZORKO LukaBranilec0.0020222003
6OREHEK JanezNapadalec0.0002214003
7BOHINC MartinNapadalec0.0001140003
8MUŠIČ AlešNapadalec0.0010110003
9KOREN GalNapadalec0.0010102003
10BRUS NejcBranilec0.0010110003
11SEVER MarkNapadalec0.00000-114003
12PEŠUT ŽigaNapadalec0.00000-10003
13CHVATAL AljažNapadalec0.00000126003
14LOGAR MihaBranilec0.0000010003
15BERNARD JakaBranilec0.0000000000
16GORŠE EnesNapadalec0.0000002003
17SVETE ŽigaBranilec0.0000010003
18ČEPON MarkBranilec0.00000112003
19KRANJC AlešBranilec0.00000-22003
20ROPRET AnžeNapadalec0.00000-20003
21SPREITZER TilenVratar86.960000023203
22US ŽanVratar93.330000045423
23JEZOVŠEK ŽanNapadalec0.0000000003
24ULAMEC LukaNapadalec0.0000000000

VODSTVO EKIPE

Celinski pokal poteka v 4. krogih.

1. krog (20. – 22. september 2019):

V Istanbulu (Turčija) ter v Mechelen (Belgija) bosta odigrana dva turnirja.

Turnir Turčija: Crvena Zvezda (SRB), Irbis-Skate (BUL), Skautafelag Akureyrar (ISL), Zeytinburnu Istanbul (TUR)

Turnir: Belgija: KHL Zagreb (CRO), HYC Herentals (BEL), Txuri Urdin San Sebastian (ESP), Bat Yam Hockey (ISR)

V nadaljnje tekmovanje se uvrstita zmagovalca vsakega turnirja.

2. krog  (18. – 20. oktober 2019):

V Brovariju (Ukrajina) ter v Rittenu (Italija) bosta na sporedu nova dva turnirja.

Turnir Brovari: Mogo Riga (LAT), HC Donbass (UKR), Corona Brasov (ROU), zmagovalec turnirja v Turčiji

Turnir Ritten: Ritten Sport (ITA), Ferencvarosi TC (HUN), HK SŽ Olimpija (SLO), zmagovalec turnirja v Belgiji

V nadaljnje tekmovanje se uvrstita zmagovalca vsakega turnirja.

3. krog  (15. – 17. november 2019):

V Vojensku (Danska) ter v Krakowu (Poljska) bosta na sporedu nova dva turnirja.

Turnir Vojensk: Nottingham Panthers (GBR), Amiens Gothiques (FRA), SonderjyskE Vojens (DEN), zmagovalec turnirja v Rittenu

Turnir Krakow: Beibarys Atyrau (KAZ), Neman Grodno (BLR), Cracovia Krakow (POL), zmagovalec turnirja v Ukrajini

Na finalni turnir se uvrstita prvi dve ekipi iz vsakega turnirja.

4. krog – FINALE  (10. – 12. januar 2020):

Gostitelj turnirja bo ena izmed sodelujočih ekip.

Back To Top