skip to Main Content
PozEkipaODITOČKEZMZPPPPORG
1Red Bull Juniors1223702333
2HK SŽ Olimpija721700044
3HDD Acroni Jesenice717510117
4VEU Feldkirch71441028
5EHC Lustenau91441046
6HC Pustertal81432121
7HC Valgardena9133204-4
8EC Kitzbuhel81231136
8MS Asiago71240036
10HC Fassa8124004-1
11S.G. Cortina71021222
12WSV Weihenstephan9103015-8
13EC Bregenzerwald8103014-11
14EC KAC II641014-21
14Rittner Buam641014-21
16Steel Wings Linz1020109-57

Člansko moštvo AHL statistika 2020/21

PoložajIgralecZadetkiPodajeTočkeŠt. točkPlus-minusIzključitveOdigrane tekme
1ZAJC Miha89171713147
2LOGAR Miha610161615010
3ČIMŽAR Tadej6101616171710
4ROPRET Anže41115157109
5PANCE Žiga6814149810
6SIMŠIČ Nik6511117410
7DROZG Jan4711111166
8MUŠIČ Aleš551010948
9ŠTEBIH Miha088811210
10BOHINC Martin35888710
11MAGOVAC Aleksandar088814410
12ZORKO Luka156611010
13SOTLAR Jure2466744
14ULAMEC Luka33660410
15OREHEK Janez2355149
16BRUS Nejc1455729
17SEVER Mark2022243
18FLAJS Jan0222207
19MEHLE Žiga0111122
20KOREN Gal0111103
21FLAJS Žan0111626
22ČEPON Mark01114253
23ZIBELNIK Andraž0000108
24KUJAVEC Anej0000-102
25BERNARD Jaka0000248
26PLANKO David0000102

Člansko moštvo AHL statistika 2020/21 vratarji

PoložajIgralecDelež obrambPrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
1DUKARIČ Jon100.00111
2HOLSA Paavo96.8194915
3SPREITZER Tilen90.3293849
4KAVČIČ Nal84.6213115
Back To Top