skip to Main Content
PozEkipaODITOČKEZMZPPPPORG
1HK SŽ Olimpija 20/21338327024121
2HDD Acroni Jesenice33742151647
3HC Pustertal33722044540
4MS Asiago33682121956
5S.G. Cortina33631833925
6Red Bull Juniors335617051131
7VEU Feldkirch3350143214-16
8EHC Lustenau33491512154
9Rittner Buam3349125313-15
10WSV Weihenstephan3345123315-9
11HC Valgardena3345115215-17
12EC Bregenzerwald3344131316-16
13HC Fassa333383319-26
14EC KAC II332881222-42
15EC Kitzbuhel332352422-52
16Steel Wings Linz331013128-131

Člansko moštvo AHL statistika 2020/21

PoložajIgralecZadetkiPodajeŠt. točkTočkePlus-minusIzključitveOdigrane tekme
1ROPRET Anže24366060372843
2SIMŠIČ Nik19365555432443
3LOGAR Miha1441555549442
4PANCE Žiga31225353373346
5MUŠIČ Aleš16294545393343
6MAGOVAC Aleksandar6384444461646
7ZAJC Miha14294343414235
8ČIMŽAR Tadej17264343403143
9ŠTEBIH Miha3232626431044
10PULLI Juuso4162020232228
11VALLERAND Marc-Olivier10102020151013
12PEŠUT Žiga1071717181212
13BRUS Nejc710171722439
14DROZG Jan7101717161410
15ULAMEC Luka71017179840
16BOHINC Martin78151581133
17ZORKO Luka3101313311639
18SOTLAR Jure31013139411
19SEVER Mark561111131223
20VIDMAR Luka29111113631
21ZIBELNIK Andraž19101024244
22KOREN Gal6410105821
23KUJAVEC Anej279981930
24OREHEK Janez23550815
25MEŽNAR Erik04443012
26BEAUVILLIER Francis3144544
27PLANKO David0333629
28MEHLE Žiga11222811
29FLAJS Jan0222207
30BOŠKOVIČ Štefan01111020
31FLAJS Žan0111626
32ČEPON Mark01113275
33ŽEŽELJ Gregor01111013
34BERNARD Jaka00001415
35HEBAR Tian0000004

Člansko moštvo AHL statistika 2020/21 vratarji

PoložajIgralecDelež obrambPrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
1DUKARIČ Jon100.00111
2HOLSA Paavo94.0775971436
3SPREITZER Tilen90.1723421145
4KAVČIČ Nal84.62131110
Back To Top