skip to Main Content
PozEkipaODITOČKEZMZPPPPORG
1HK SŽ Olimpija307625014107
2HDD Acroni Jesenice28662030546
3HC Pustertal30661844435
4MS Asiago30621921849
5Red Bull Juniors29521604933
6S.G. Cortina29511433917
7EHC Lustenau30461412136
8Rittner Buam3043105312-14
9HC Valgardena3042114114-14
10VEU Feldkirch2941113213-15
11EC Bregenzerwald3041121314-16
12WSV Weihenstephan303693315-16
13HC Fassa293383315-19
14EC KAC II302881219-32
15EC Kitzbuhel312352420-45
16Steel Wings Linz29502126-122

Člansko moštvo AHL statistika 2020/21

PoložajIgralecZadetkiPodajeŠt. točkTočkePlus-minusIzključitveOdigrane tekme
1ROPRET Anže18244242162030
2LOGAR Miha1030404038431
3SIMŠIČ Nik14243838291631
4ZAJC Miha13253838364025
5PANCE Žiga19153434212233
6ČIMŽAR Tadej12203232292330
7MAGOVAC Aleksandar4283232251633
8MUŠIČ Aleš1119303026630
9ŠTEBIH Miha314171725631
10DROZG Jan7101717161410
11BOHINC Martin67131371125
12SOTLAR Jure31013139411
13ULAMEC Luka5813137827
14ZORKO Luka381111231026
15SEVER Mark561111121014
16PULLI Juuso291111121415
17ZIBELNIK Andraž19101021231
18KOREN Gal6410105821
19BRUS Nejc37101017426
20KUJAVEC Anej268881422
21PEŠUT Žiga5388944
22OREHEK Janez23550815
23VIDMAR Luka13446218
24VALLERAND Marc-Olivier2244343
25BEAUVILLIER Francis3144544
26PLANKO David0333629
27MEHLE Žiga11222811
28FLAJS Jan0222207
29MEŽNAR Erik0222109
30FLAJS Žan0111626
31ČEPON Mark01113275
32ŽEŽELJ Gregor01111013
33BOŠKOVIČ Štefan0000108
34BERNARD Jaka00001415
35HEBAR Tian0000004

Člansko moštvo AHL statistika 2020/21 vratarji

PoložajIgralecDelež obrambPrejeti streliObranjeni streliOdigrane tekme
1DUKARIČ Jon100.00111
2HOLSA Paavo94.4246644024
3SPREITZER Tilen89.1021118832
4KAVČIČ Nal84.6213119
Back To Top