skip to Main Content

V Nedeljo 11.9 bo na Bledu organiziran turnir selekcij U-8 in U-10. HK Olimpija nastopa s 4 ekipami (po dve za vsako selekcijo).

 

Turnir se igra po pravilih: 15 minut igre (leteče menjave na minuto), 4 igralci v polju + vratar

 

Zbor selekcij U-10 je ob 9.50, selekcij U-8 pa ob 13.20. Zbor je pred garderobo v dvorani na Bledu.

 

Seznam ekip udeleženk po garderobah:

1HKMK BLED1x U10, 2xU8
2HK OLIMPIJA2xU10, 2xU8
3HK CELJE1x U10, 1xU8
6KMH BUDAPEST1 EKIPA U10
6JESENICE2xU10
7MEDVEŠČAK3xU10, 1xU8
9SLAVIJA JUNIOR2xU10, 2xU8

Seznam selekcij HK Olimpija:

 

zbor: 9:50hHK Olimpija I (u10)zbor: 9:50hHK Olimpija II (u10)
1Ebner Bor g20071Bulc Leonard g2007
2Smolnikar Tom20082Schuchtar Zoltan2007
3Trobiš Marko20073Tomc Maks2007
4Bogomolec Tai20074Rožič Martin2008
5Cerjak Jernej20075Rogl Oskar2008
6Huč Julijan20076Simšič Marcel2008
7Kurbos Val20077Ban Koselj Nik2008
8Lavrih Samo20078Jamnik Matija2008
9Lesar Lev20079Poženel Matic2008
10Okorn Gašper200710Prašnikar Timotej Tit2008
11Petronijevič Lepša Ian200711Šefman Enej2008
12Purkat Jon200712Železen Jure2008
13Rakun Bor200713Župan Martin2008
14Šebenik Alex200714Dolžan Luka2008
TrenerVnuk Jure15Dolžan Domen2008
TehničniCerjak UrošTrenerPraprotnik Andraž
TehničniBan Vladimir

 

 

zbor: 13.20hHK Olimpija I (u8)zbor: 13.20hHK Olimpija II (u8)
1Kavčič Jon g20091Bole Luka Jan g2009
2Košir Lovro20092Čigon Rok2009
3Kuhar Žiga20093Paškulin Jure2009
4Vnuk Vid20094Štrukelj Oliver2009
5Žagar Filip20095Areh Tim2009
6Adlešič Taj20096Šefman Taj2010
7Ajdarovič Ian20097Vanič Jakob2010
8Berlic Rok20098Novak Marcel2010
9Cocej Minatti Taj20099Babič Ažbe2010
10Čužinov Anatolij200910Cerjak Tilen2010
11Lavrih Maks200911Ivanov Nikolaj2010
12Valenčič Žiga200912Schuchtar Deniel2010
13Zorman Urban200913Sušnik Nik2010
TrenerPrusnik RokTrenerBurazin Andraž
TehničniŠkafar PetraTehničniPonikvar Boštjan

 

Razpored tekem:

NEDELJA, 11.9.2016
Št.tekmeIgriščeTekmaTermin
U101.AKMH BUDAPEST:BLED11:00
U102.BCELJE:OLIMPIJA – II11:00
U103.CJESENICE – I:OLIMPIJA – I11:00
U104.AMEDVEŠČAK – I:BLED11:20
U105.BJESENICE – II:OLIMPIJA – II11:20
U106.CMEDVEŠČAK – II:CELJE11:20
U107.AJESENICE – I:MEDVEŠČAK – I11:40
U108.BOLIMPIJA – I:SLAVIJA – I11:40
U109.CJESENICE – II:MEDVEŠČAK – III11:40
U1010.AKMH BUDAPEST:SLAVIJA – II12:00
U1011.BCELJE:MEDVEŠČAK – III12:00
U1012.CMEDVEŠČAK – II:OLIMPIJA – II12:00
čiščenje ledene ploskve12:20
U1013.ABLED:SLAVIJA – II12:40
U1014.BOLIMPIJA – I:MEDVEŠČAK – I12:40
U1015.CSLAVIJA – I:JESENICE – I12:40
U1016.AMEDVEŠČAK – II:JESENICE – II13:00
U1017.BMEDVEŠČAK – III:OLIMPIJA – II13:00
U1018.CKMH BUDAPEST:JESENICE – I13:00
U1019.ABLED:OLIMPIJA – I13:20
U1020.BCELJE:SLAVIJA – I13:20
U1021.CJESENICE – II:SLAVIJA – II13:20
U1022.AKMH BUDAPEST:MEDVEŠČAK – I13:40
U1023.BMEDVEŠČAK – III:SLAVIJA – II13:40
U1024.CSLAVIJA – I:MEDVEŠČAK – II13:40
čiščenje ledene ploskve14:00
ZANIMIVI SREČOLOV14:20
U825.AOLIMPIJA – I:MEDVEŠČAK14:40
U826.BOLIMPIJA – II:BLED – I14:40
U827.CSLAVIJA – II:BLED – II14:40
U828.ASLAVIJA – I:CELJE15:00
U829.BBLED – I:MEDVEŠČAK15:00
U830.COLIMPIJA – II:SLAVIJA – II15:00
U831.ABLED – II:SLAVIJA – I15:20
U832.BOLIMPIJA – I:CELJE15:20
U833.CSLAVIJA – II:MEDVEŠČAK15:20
čiščenje ledene ploskve15:40
U834.ACELJE:BLED – I16:00
U835.BOLIMPIJA – II:SLAVIJA – I16:00
U836.COLIMPIJA – I:BLED – II16:00
U837.ACELJE:OLIMPIJA – II16:20
U838.BBLED – II:MEDVEŠČAK16:20
U839.CBLED – I:SLAVIJA – I16:20
U840.AOLIMPIJA – I:SLAVIJA – II16:40
ZAKLJUČEK TURNIRJA17:00
Back To Top