3:4 (OT)
1:3
5:4 (OT)
(?)

Opomba: Pravila in sistem tekmovanja v končnici si lahko preberete tudi v uradnem dokumentu HZS tukaj

8Team Zagreb31017112160124-64

Pravila in sistem tekmovanja so razvidna tukaj ali pa v uradnem dokumentu HZS tukaj.

OT – odigrane tekme, ZM – zmage, ZP – zmaga po podaljšku, PP – poraz po podaljšku, PO – poraz, TO – točke, DG – doseženi goli, PG – prejeti goli, RA – razlika v golih

Več statistik in uradnih podatkov je na voljo spodaj na HZS portalu

hzs

1. REDNI DEL:

Moštva igrajo v enotni skupini po 3 krožnem ligaškem sistemu, vsako moštvo v prvem in drugem krogu igra proti vsakemu doma in na tujem, razpored tretjega kroga pa je enak prvemu.

V rednem delu tekmovanja, kakor tudi v celotnem tekmovanju, moštva na vsaki tekmi igrajo do zmage. V primeru neodločenega rezultata po 60 minutah tekme, se igra podaljšek 5 minut oz. do zadetka s po 4 igralci v polju in vratarjem, na kar se izvajajo kazenski streli: prva serija po 3 kazenske strele izmenično, nato po potrebi po 1 kazenski strel izmenično do zmage. Za zmago po 60 minutah igre moštvo dobi 3 točke, za zmago v podaljšku oz.po kazenskih strelih 2 točki, za poraz v podaljšku oz.po kazenskih strelih 1 točko, za poraz po 60 minutah igre 0 točk.

2. KONČNICA:

nastopa vseh 6 slovenskih moštev

ČETRTFINALE: - moštvi igrata na 2 zmagi (boljši iz 3 tekem). Para četrtfinalnih tekem: 3:6 in 4:5, 1 in 2 sta prosti

POLFINALE: - moštva igrajo 2 zmagi (boljši iz 3 tekem). Pari polfinalnih tekem: 1 proti zmagovalcu 4:5 in 2 proti zmagovalcu 3:6 poraženec 4:5 proti poražencu 3:6 (za razvrstitev)

FINALE: - zmagovalca polfinala igrata na 2 zmagi (boljši iz 3 tekem) Moštvo, ki zmaga 2 krat, postane kadetski državni prvak v sezoni 2016/17, poraženo moštvo zasede 2. mesto. - poraženca polfinala igrata na 2 zmagi (boljši iz 3 tekem) Moštvo, ki zmaga 2 krat, osvoji 3. mesto v DP kadetov, poraženo moštvo pa zasede 4. mesto Na odločilnih tekmah končnice, to je na 2. oz. 3. tekmi četrtfinala, polfinala ter finala, se ob neodločenem rezultatu po 60. minutah igra dolgi podaljšek (4 igralci v polju in vratar) do »zlatega gola«, oz. 20 minut. V primeru, da v 20. minutah ni gola, se igra novi dolgi podaljšek do »zlatega gola«, oz. 20 minut in tako naprej.

Prednost domačega igrišča v končnici ima višje uvrščeno moštvo v rednem delu tekmovanja.