SKHL Crvena zvezda

Postave

00:00
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Slavija Junior

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-12 redni del

SKHL Crvena Zvezda — KHL Medvescak

00:00
DP U-18 redni del

HK MK Bled — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK MK Bled

00:00
DP U-18 redni del

Team Zagreb — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-12 redni del

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-16 redni del

HK Olimpija — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HDK Maribor

00:00
DP U-12 redni del

HDD Bled — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Slavija Junior

00:00
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK MK Bled

00:00
DP U-18 redni del

HK Triglav — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-14 redni del

SKHL Crvena Zvezda — Team Zagreb

00:00
DP U-12 redni del

HK Triglav — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-16 redni del

HK MK Bled — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Triglav

00:00
DP U-12 redni del

SKHL Crvena Zvezda — KHL Zagreb

00:00
DP U-16 redni del

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-14 redni del

EC KAC — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-12 redni del

HK MK Bled A — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK ECE Celje

00:00
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Olimpija

00:00
DP U-12 redni del

SKHL Crvena Zvezda — KHL Mladost

00:00
DP U-16 redni del

Team Zagreb — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-18 redni del

HK MK Bled — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Slavija Junior

00:00
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — Team Zagreb

00:00
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HD Mladi Jesenice

Rezultat

12 - 0
DP U-12 redni del

HK Olimpija Zeleni — SKHL Crvena zvezda

4 - 2
DP U-16 redni del

HK MK Bled — SKHL Crvena Zvezda

TBD
DP U-14 redni del

SKHL Crvena Zvezda — EC KAC

1 - 5
DP U-12 redni del

HK Olimpija Beli — SKHL Crvena zvezda

6 - 4
DP U-14 redni del

HK Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

2 - 8
DP U-14 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Slavija Junior

3 - 2
DP U-18 redni del

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

5 - 8
DP U-14 redni del

HK ECE Celje — SKHL Crvena Zvezda

TBD
DP U-12 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HDD Bled

9 - 3
DP U-16 redni del

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

TBD
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Triglav

TBD
DP U-14 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK ECE Celje

TBD
DP U-12 redni del

KHL Zagreb — SKHL Crvena Zvezda

4 - 0
DP U-16 redni del

HD Mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

TBD
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK MK Bled

4 - 1
DP U-18 redni del

HK Olimpija — SKHL Crvena Zvezda

TBD
DP U-12 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK MK Bled B

TBD
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

1 - 4
DP U-12 redni del

HK Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

TBD
DP U-14 redni del

HD Hidria Jesenice — SKHL Crvena zvezda

5 - 7
DP U-12 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Slavija Junior

4 - 5
DP U-16 redni del

HK Triglav — SKHL Crvena Zvezda

5 - 1
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Slavija Junior

1 - 3
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

2 - 4
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — Team Zagreb

2 - 8
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — Team Zagreb

8 - 0
DP U-14 redni del

Team Zagreb — SKHL Crvena Zvezda

5 - 4
DP U-12 redni del

KHL Mladost — SKHL Crvena Zvezda

5 - 3
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Olimpija

12 - 4
DP U-12 redni del

SKHL Crvena zvezda — HK Olimpija Beli

2 - 13
DP U-14 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Olimpija

0 - 9
DP U-12 redni del

SKHL Crvena zvezda — HK Olimpija Zeleni

TBD
DP U-14 redni del

HK MK Bled — SKHL Crvena Zvezda

TBD
DP U-12 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK MK Bled A

4 - 2
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HDK Maribor

2 - 8
DP U-14 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HDK Maribor

TBD
DP U-12 redni del

HK ECE Celje — SKHL Crvena Zvezda

1 - 7
DP U-16 redni del

HK ECE Celje — SKHL Crvena Zvezda

4 - 5
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Olimpija

4 - 2
DP U-12 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HD Mladi Jesenice

5 - 3
DP U-12 redni del

HD Mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

9 - 4
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

5 - 7
DP U-18 redni del

HK Triglav — SKHL Crvena Zvezda

6 - 1
DP U-14 redni del

HK Triglav — SKHL Crvena Zvezda

1 - 7
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HD Mladi Jesenice

4 - 16
DP U-14 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HD Mladi Jesenice

7 - 0
DP U-12 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HDK Maribor

4 - 1
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HDK Maribor

2 - 6
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HD Mladi Jesenice

TBD
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HD Mladi Jesenice

TBD
DP U-14 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK MK Bled

TBD
DP U-12 redni del

KHL Medvescak — SKHL Crvena Zvezda

3 - 4
DP U-12 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Triglav

6 - 8
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Triglav

4 - 1
DP U-16 redni del

HK Olimpija — SKHL Crvena Zvezda

4 - 5
DP U-18 redni del

Team Zagreb — SKHL Crvena Zvezda

1 - 2
DP U-18 redni del

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

8 - 1
DP U-14 redni del

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

6 - 4
DP U-16 redni del

Team Zagreb — SKHL Crvena Zvezda

5 - 4
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Triglav

1 - 13
DP U-14 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Triglav

6 - 3
DP U-12 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK ECE Celje

TBD
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK ECE Celje

3 - 1
DP U-18 redni del

HK Olimpija — SKHL Crvena Zvezda

18 - 0
DP U-14 redni del

HK Olimpija — SKHL Crvena Zvezda

TBD
DP U-12 redni del

HK MK Bled B — SKHL Crvena Zvezda

1 - 11
DP U-16 Končnica
Dvorana Tivoli

SKHL Crvena Zvezda - HK Olimpija

5 - 1
DP U-16 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija - SKHL Crvena Zvezda

5 - 0
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

2 - 5
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

5 - 0
DP U-16 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled — SKHL Crvena Zvezda

5 - 0
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

5 - 0
DP U-18 Redni del
Dvorana Zlato Polje

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

3 - 4
DP U-18 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

1 - 7
DP U-16 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled — SKHL Crvena Zvezda

5 - 3
DP U-18 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — SKHL Crvena Zvezda

4 - 7
DP U-16 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled — SKHL Crvena Zvezda

4 - 1
DP U-18 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — SKHL Crvena Zvezda

20:00
Odpoved U-18
Dvorana Bled

Hk MK Bled — SKHL Crvena Zvezda

4 - 8
DP U-12 Redni del
Villacher Stadthalle

EC VSV — SKHL Crvena Zvezda

4 - 10
DP U-14 Redni del
Villacher Stadthalle

EC VSV — SKHL Crvena zvezda

1 - 3
DP U-16 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — SKHL Crvena Zvezda

9 - 6
Odpoved U-18
Villacher Stadthalle

EC VSV — SKHL Crvena zvezda

5 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda — Team Zagreb

3 - 1
DP U-18 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

2 - 4
DP U-18 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

1 - 17
DP U-12 Redni del
Dvorana Celje

Hk Celje — SKHL Crvena zvezda

2 - 9
DP U-16 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — SKHL Crvena Zvezda

5 - 3
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

TBD
Odpoved U-18
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena zvezda

1 - 6
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

4 - 0
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

1 - 2
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

0 - 4
DP U-12 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — SKHL Crvena zvezda

4 - 3
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

3 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

Postponed
Odpoved U-18
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — SKHL Crvena Zvezda

Postponed
Odpoved U-18
Karntner Eissportzentrum

EC KAC — SKHL Crvena Zvezda

3 - 0
DP U-12 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

3 - 0
Odpoved U-18
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena zvezda

6 - 2
DP U-14 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

20:00
Odpoved U-18
Dvorana Bled

Hk MK Bled — SKHL Crvena Zvezda

4 - 2
DP U-14 Redni del
Villacher Stadthalle

EC VSV — SKHL Crvena Zvezda

3 - 2
DP U-12 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — SKHL Crvena zvezda

Postponed
Odpoved U-18
Dvorana Bled

Hk MK Bled B — SKHL Crvena Zvezda

2 - 4
DP U-18 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

Postponed
Odpoved U-18
Dvorana Bled

HDD Bled — SKHL Crvena zvezda

Postponed
Odpoved U-18
Dvorana Bled

Hk MK Bled A — SKHL Crvena Zvezda

1 - 4
DP U-14 Redni del
Dvorana Tivoli

SKHL Crvena zvezda — HK Olimpija

0 - 12
DP U-12 Redni del
Dvorana Tivoli

SKHL Crvena zvezda — HK Olimpija

8 - 2
DP U-14 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — SKHL Crvena Zvezda

2 - 3
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

Postponed
Odpoved U-18
Dvorana Celje

Hk Celje — SKHL Crvena Zvezda

1 - 7
DP U-18 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — SKHL Crvena Zvezda

1 - 2
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

2 - 9
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

1 - 2
DP U-18 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

Postponed
Odpoved U-18
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — SKHL Crvena zvezda

2 - 1
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

Postponed
Odpoved U-18
Dvorana Bled

Hk MK Bled — SKHL Crvena zvezda

8 - 1
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

4 - 5
Odpoved U-18
Dvorana Bled

Hk MK Bled — SKHL Crvena Zvezda

0 - 5
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena zvezda

3 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

3 - 5
DP U-12 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — SKHL Crvena zvezda

7 - 1
DP U-16 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — SKHL Crvena Zvezda

Postponed
DP U-14 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — SKHL Crvena Zvezda

2 - 7
DP U-12 Redni del
Dvorana Celje

Hk Celje — SKHL Crvena zvezda

5 - 1
DP U-12 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

3 - 2
DP U-14 Redni del
Karntner Eissportzentrum

EC KAC — SKHL Crvena Zvezda

1 - 9
DP U-18 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — SKHL Crvena Zvezda

2 - 7
DP U-12 Redni del
Dvorana Pionir

SKHL Crvena zvezda — Team Zagreb

8 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda — Team Zagreb

4 - 2
DP U-14 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled B — SKHL Crvena Zvezda

2 - 3
DP U-18 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

9 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

1 - 14
DP U-12 Redni del
Dvorana Bled

HDD Bled — SKHL Crvena zvezda

6 - 1
DP U-14 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled A — SKHL Crvena Zvezda

Postponed
Odpoved U-18
Dvorana Bled

Hk MK Bled — SKHL Crvena Zvezda

2 - 6
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

1 - 5
DP U-14 Redni del
Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda — Team Zagreb

4 - 5
DP U-18 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

2 - 3
Odpoved U-18
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena zvezda

3 - 0
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

Postponed
DP U-14 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

1 - 10
DP U-14 Redni del
Dvorana Celje

Hk Celje — SKHL Crvena Zvezda

2 - 3
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

4 - 8
DP U-12 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — SKHL Crvena zvezda

2 - 3
DP U-14 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

7 - 2
DP U-12 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled — SKHL Crvena zvezda

1 - 5
DP U-16 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — SKHL Crvena Zvezda

Translate »