HK Slavija Junior

Postave

00:00
DP U-12 redni del

HK Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

00:00
EBYSL 2017/18

HK Slavija Junior — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-12 redni del

KHL Zagreb — HK Slavija Junior

00:00
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — HK ECE Celje

00:00
EBYSL 2017/18

HC TWK Innsbruck — HK Slavija Junior

00:00
DP U-14 redni del

HK Olimpija U14 — HK Slavija Junior

00:00
DP U-18 redni del

HK Triglav — HK Slavija Junior

00:00
DP U-14 redni del

HK ECE Celje — HK Slavija Junior

00:00
DP U-12 redni del

HK MK Bled A — HK Slavija Junior

00:00
DP U-16 redni del

HK Triglav — HK Slavija Junior

00:00
EBYSL 2017/18

Gyori Nemak Eto HC — HK Slavija Junior

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — HDK Maribor

00:00
DP U-14 redni del

HK Slavija Junior — HK MK Bled B

00:00
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — HK MK Bled

00:00
EBYSL 2017/18

HK Slavija Junior — EHC Liwest Linz

00:00
DP U-12 redni del

HK Slavija Junior — HK Triglav

00:00
DP U-16 redni del

HDK Maribor — HK Slavija Junior

00:00
EBYSL 2017/18

HK Slavija Junior — EC Red Bull Salzburg

00:00
DP U-18 redni del

HK MK Bled — HK Slavija Junior

00:00
EBYSL 2017/18

LLZ Stmk. Graz99ers — HK Slavija Junior

00:00
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Slavija Junior

00:00
DP U-12 redni del

HK Slavija Junior — KHL Medvescak

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-14 redni del

HK Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — HD Mladi Jesenice

00:00
EBYSL 2017/18

HK Slavija Junior — Sapa Fehervar AV19

00:00
DP U-12 redni del

HDK Maribor — HK Slavija Junior

00:00
DP U-16 redni del

Team Zagreb — HK Slavija Junior

00:00
EBYSL 2017/18

HK Slavija Junior — Debrecen Miskolc Select

00:00
DP U-18 redni del

Team Zagreb — HK Slavija Junior

00:00
DP U-14 redni del

HK Slavija Junior — HDK Maribor

00:00
EBYSL 2017/18

HK Slavija Junior — Okanagan HC Europe

00:00
DP U-12 redni del

HK Slavija Junior — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-16 redni del

HK Olimpija U16 — HK Slavija Junior

00:00
EBYSL 2017/18

Okanagan HC Europe — HK Slavija Junior

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — HK Olimpija U18

00:00
DP U-14 redni del

HK Slavija Junior — HK MK Bled A

00:00
DP U-18 redni del

HDK Maribor — HK Slavija Junior

00:00
DP U-14 redni del

HK MK Bled B — HK Slavija Junior

00:00
EBYSL 2017/18

HK Slavija Junior — KHM Budapest

00:00
EBYSL 2017/18

HK Slavija Junior — MAC Budapest

00:00
DP U-12 redni del

HK Triglav — HK Slavija Junior

00:00
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

00:00
EBYSL 2017/18

HK Slavija Junior — HC Orli Znojmo

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — HK Triglav

00:00
DP U-14 redni del

HK Slavija Junior — HK ECE Celje

00:00
DP U-12 redni del

HK Slavija Junior — HK ECE Celje

00:00
DP U-16 redni del

HK ECE Celje — HK Slavija Junior

00:00
DP U-12 redni del

HK Slavija Junior — HK MK Bled A

00:00
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — HK Triglav

00:00
EBYSL 2017/18

EC VSV — HK Slavija Junior

00:00
EBYSL 2017/18

HD Mladi Jesenice — HK Slavija Junior

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — HK MK Bled

00:00
DP U-12 redni del

HK Slavija Junior — KHL Mladost

00:00
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — HDK Maribor

00:00
EBYSL 2017/18

HK Slavija Junior — UPC Vienna Capitals

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — Team Zagreb

00:00
DP U-14 redni del

HDK Maribor — HK Slavija Junior

00:00
DP U-12 redni del

HK Olimpija U12 A — HK Slavija Junior

00:00
DP U-14 redni del

HK Slavija Junior — HK Olimpija U14

00:00
DP U-16 redni del

HK MK Bled — HK Slavija Junior

00:00
EBYSL 2017/18

HK Slavija Junior — EC VSV

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-12 redni del

HK Slavija Junior — HK MK Bled B

00:00
EBYSL 2017/18

UTE Budapest — HK Slavija Junior

00:00
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Slavija Junior

00:00
DP U-14 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Slavija Junior

00:00
EBYSL 2017/18

UPC Vienna Capitals — HK Slavija Junior

00:00
EBYSL 2017/18

HC TWK Innsbruck — HK Slavija Junior

00:00
DP U-12 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Slavija Junior

00:00
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — Team Zagreb

00:00
DP U-18 redni del

HK Olimpija U18 — HK Slavija Junior

00:00
DP U-14 redni del

HK MK Bled A — HK Slavija Junior

00:00
DP U-12 redni del

HK Slavija Junior — KHL Zagreb

00:00
DP U-18 redni del

HK Triglav — HK Slavija Junior

00:00
DP U-12 redni del

HDD Bled — HK Slavija Junior

00:00
DP U-16 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Slavija Junior

00:00
EBYSL 2017/18

Vasas CB — HK Slavija Junior

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — HDK Maribor

00:00
DP U-14 redni del

HK Slavija Junior — Team Zagreb

00:00
DP U-12 redni del

HK Slavija Junior — HK Olimpija U12 B

00:00
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — HK Olimpija U16

00:00
DP U-18 redni del

HK MK Bled — HK Slavija Junior

00:00
DP U-14 redni del

HK Triglav — HK Slavija Junior

00:00
DP U-12 redni del

KHL Medvescak — HK Slavija Junior

00:00
DP U-14 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Slavija Junior

00:00
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Slavija Junior

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-14 redni del

EC KAC — HK Slavija Junior

00:00
DP U-12 redni del

HK Slavija Junior — HDK Maribor

00:00
EBYSL 2017/18

HK Slavija Junior — EC VSV

00:00
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Slavija Junior

00:00
DP U-12 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Slavija Junior

00:00
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — Team Zagreb

00:00
EBYSL 2017/18

EC Red Bull Salzburg — HK Slavija Junior

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — HK MK Bled

00:00
DP U-14 redni del

HK Slavija Junior — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-12 redni del

HK Olimpija U12 B — HK Slavija Junior

00:00
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Slavija Junior

00:00
EBYSL 2017/18

HK Slavija Junior — LLZ Stmk. Graz99ers

00:00
DP U-18 redni del

Team Zagreb — HK Slavija Junior

00:00
DP U-14 redni del

HK Slavija Junior — HK Triglav

00:00
EBYSL 2017/18

HD Mladi Jesenice — HK Slavija Junior

00:00
DP U-12 redni del

HK ECE Celje — HK Slavija Junior

00:00
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — HD Mladi Jesenice

00:00
EBYSL 2017/18

EHC Liwest Linz — HK Slavija Junior

00:00
DP U-18 redni del

HDK Maribor — HK Slavija Junior

00:00
DP U-14 redni del

Team Zagreb — HK Slavija Junior

00:00
DP U-16 redni del

HK Olimpija U16 — HK Slavija Junior

00:00
DP U-12 redni del

HK Slavija Junior — HDD Bled

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — HK Olimpija U18

00:00
DP U-14 redni del

HK Slavija Junior — EC KAC

00:00
DP U-12 redni del

KHL Mladost — HK Slavija Junior

00:00
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — HK MK Bled

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — HK Triglav

00:00
DP U-12 redni del

HK Slavija Junior — HK Olimpija U12 A

00:00
DP U-16 redni del

HK Triglav — HK Slavija Junior

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — Team Zagreb

00:00
DP U-12 redni del

HK MK Bled B — HK Slavija Junior

00:00
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — HDK Maribor

00:00
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HK Slavija Junior

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-18 redni del

HK Olimpija U18 — HK Slavija Junior

00:00
DP U-16 redni del

HK ECE Celje — HK Slavija Junior

Rezultat

10 - 2
Finalna skupina Rookie Cup U-16

Sapa Fehervar AV19 — HK Slavija Junior

2 - 4
Finalna skupina Rookie Cup U-16

HK Slavija Junior — HD Mladi Jesenice

4 - 1
Finalna skupina Rookie Cup U-16

EC KAC — HK Slavija Junior

2 - 3
Zalog turnir U-11
Dvorana Zalog

HK MK Bled — HK Slavija Junior

2 - 1
Zalog turnir U-11
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

0 - 15
Zalog turnir U-11
Dvorana Zalog

KHL Zagreb — HK Slavija Junior

11 - 0
Zalog turnir U-11
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — EC KAC

2 - 11
Zalog turnir U-11
Dvorana Zalog

EAC Junior Capitals — HK Slavija Junior

10 - 1
Zalog turnir U-11
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — LLZ Stmk. Graz99ers

2 - 8
Rookie Cup U-16 Skupina 2
Ice Arena Miškolc

Rittner Buam — HK Slavija Junior

5 - 4
Rookie Cup U-16 Skupina 2
Ice Arena Miškolc

HK Slavija Junior — EAC Junior Capitals

2 - 4
Rookie Cup U-16 Skupina 2
Ice Arena Miškolc

Jegesmedvek Miskolc — HK Slavija Junior

7 - 6
DP U-18 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija - HK Slavija Junior

0 - 12
DP U-12 Končnica
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior - HK Olimpija

8 - 1
DP U-12 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija - HK Slavija Junior

1 - 5
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

5 - 1
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Slavija Junior

5 - 0
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

6 - 0
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

HK Olimpija — HK Slavija Junior

5 - 6
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Slavija Junior

3 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk Slavija Junior

0 - 3
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Hk Triglav

2 - 8
DP U-14 Končnica
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior - HK Olimpija

1 - 0
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

20:00
Odpoved U-18
Dvorana Bled

Hk MK Bled — Hk Slavija Junior

4 - 5
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — UPC Vienna Capitals

14 - 4
DP U-14 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija - HK Slavija Junior

5 - 3
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

TBD
Odpoved U-18
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena zvezda

2 - 1
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

0 - 1
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — Sapa Fehervar AV19

3 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled — Hk Slavija Junior

4 - 0
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

Postponed
DP U-14 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — EC VSV

1 - 2
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

1 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

13 - 1
EBYSL skupina A
Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall

Sapa Fehervar AV19 — Hk Slavija Junior

7 - 4
EBYSL skupina A
Klenk Dome St.Polten

Okanagan HC Europe — Hk Slavija Junior

6 - 1
EBYSL skupina A
Albert Schultz Eishalle

UPC Vienna Capitals — Hk Slavija Junior

7 - 3
DP U-12 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled — Hk Slavija Junior

3 - 1
DP U-14 Redni del
Karntner Eissportzentrum

EC KAC — Hk Slavija Junior

5 - 1
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

2 - 0
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Sapa Fehervar AV19

7 - 4
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Hk Celje

3 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

2 - 4
DP U-14 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Hk MK Bled B

8 - 3
DP U-14 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — Hk Slavija Junior

1 - 2
EBYSL skupina A
Jegpalota

Vasas CB — Hk Slavija Junior

2 - 5
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

3 - 1
DP U-12 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Slavija Junior

5 - 9
DP U-16 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — Hk Slavija Junior

3 - 0
EBYSL skupina A
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — Hk Slavija Junior

3 - 2
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Okanagan HC Europe

3 - 2
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk Slavija Junior

5 - 0
DP U-14 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Hk Celje

5 - 2
DP U-18 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — Hk Slavija Junior

1 - 4
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — UPC Vienna Capitals

7 - 1
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Hk Triglav

7 - 1
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Team Zagreb

5 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HDK Maribor

Postponed
Odpoved U-18
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Hk MK Bled

1 - 8
DP U-12 Redni del
Dvorana Bled

HDD Bled — Hk Slavija Junior

1 - 4
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

3 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Slavija Junior

4 - 3
DP U-14 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Hk Triglav

8 - 1
DP U-14 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Slavija Junior

9 - 5
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HDK Maribor

6 - 5
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Hk MK Bled

3 - 5
DP U-14 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Hk MK Bled A

8 - 0
DP U-14 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Slavija Junior

1 - 5
DP U-18 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Slavija Junior

11 - 1
EBYSL skupina A
Klenk Dome St.Polten

Okanagan HC Europe — Hk Slavija Junior

2 - 5
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Slavija Junior

3 - 0
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Debrecen Miškolc Select

15 - 1
DP U-12 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Slavija Junior

6 - 0
EBYSL skupina A
Ice Arena

Debrecen Miškolc Select — Hk Slavija Junior

0 - 2
DP U-18 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Slavija Junior — HK Olimpija

4 - 6
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — EC VSV

2 - 1
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

1 - 2
EBYSL skupina A
Villacher Stadthalle

EC VSV — Hk Slavija Junior

9 - 3
DP U-12 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — Hk Slavija Junior

3 - 5
DP U-14 Redni del
Villacher Stadthalle

EC VSV — Hk Slavija Junior

7 - 0
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Hk Triglav

1 - 6
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

0 - 5
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena zvezda

7 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Hk Triglav

3 - 4
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — KHL Medvescak

0 - 11
DP U-14 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — EC KAC

5 - 2
DP U-16 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — Hk Slavija Junior

Postponed
Odpoved U-18
Dvorana Bled

Hk MK Bled — Hk Slavija Junior

9 - 0
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HDD Bled

6 - 1
EBYSL skupina A
Tüskecsarnok

MAC Budimpešta — Hk Slavija Junior

3 - 4
DP U-14 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled B — Hk Slavija Junior

1 - 14
DP U-14 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Team Zagreb

0 - 8
EBYSL skupina A
Ice Arena

Debrecen Miškolc Select — Hk Slavija Junior

5 - 4
DP U-12 Redni del
Dvorana Celje

Hk Celje — Hk Slavija Junior

2 - 4
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk Slavija Junior

1 - 5
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

1 - 3
DP U-14 Redni del
Dvorana Celje

Hk Celje — Hk Slavija Junior

6 - 1
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

2 - 1
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — KMH Budimpešta

5 - 8
DP U-12 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — Hk Slavija Junior

3 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

4 - 6
DP U-14 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HDK Maribor

4 - 2
EBYSL skupina A
Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall

Sapa Fehervar AV19 — Hk Slavija Junior

4 - 7
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

0 - 11
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HK MK Bled

2 - 3
DP U-16 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled — Hk Slavija Junior

9 - 2
EBYSL skupina A
Ice Arena

Debrecen Miškolc Select — Hk Slavija Junior

1 - 3
DP U-14 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — Hk Slavija Junior

0 - 6
DP U-18 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — Hk Slavija Junior

3 - 2
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — EC Red Bull Salzburg

1 - 5
DP U-12 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk Slavija Junior

1 - 4
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

4 - 3
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Debrecen Miškolc Select

4 - 8
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HC TWK Innsbruck

4 - 3
Odpoved U-18
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Hk MK Bled

0 - 3
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Okanagan HC Europe

2 - 11
DP U-14 Redni del
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

3 - 0
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

1 - 7
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

7 - 3
DP U-14 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled A — Hk Slavija Junior

2 - 7
DP U-14 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

6 - 2
DP U-12 Redni del
Villacher Stadthalle

EC VSV — Hk Slavija Junior

2 - 3
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

8 - 6
DP U-16 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — Hk Slavija Junior

2 - 3
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Sapa Fehervar AV19

2 - 0
EBYSL skupina A
Klenk Dome St.Polten

Okanagan HC Europe — Hk Slavija Junior

2 - 3
DP U-14 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — SKHL Crvena Zvezda

3 - 4
DP U-18 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Slavija Junior

4 - 3
EBYSL skupina A
Albert Schultz Eishalle

UPC Vienna Capitals — Hk Slavija Junior

1 - 13
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Team Zagreb

6 - 1
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — Team Zagreb

2 - 5
EBYSL skupina A
Donauparkhalle

EHC Liwest Linz — Hk Slavija Junior

4 - 2
EBYSL skupina A
Hostan Arena

HC Orli Znojmo — Hk Slavija Junior

4 - 3
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — LLZ Stmk. Graz99ers

4 - 7
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — UPC Vienna Capitals