HDK Maribor

Postave

00:00
DP U-12 redni del

HDK Maribor — KHL Zagreb

00:00
DP U-16 redni del

HDK Maribor — HK Triglav

00:00
DP U-18 redni del

HK MK Bled — HDK Maribor

00:00
DP U-14 redni del

HK ECE Celje — HDK Maribor

00:00
DP U-12 redni del

HDD Bled — HDK Maribor

00:00
DP U-16 redni del

Team Zagreb — HDK Maribor

00:00
DP Člani 2017/18

HDK Maribor — HK Triglav

00:00
DP Člani 2017/18

HDK Maribor — HK MK Bled

00:00
DP U-12 redni del

HK Olimpija Beli — HDK Maribor

00:00
DP U-16 redni del

HDK Maribor — HK MK Bled

00:00
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HDK Maribor

00:00
DP U-14 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HDK Maribor

TBD
DP U-12 redni del

HK Triglav — HDK Maribor

00:00
DP U-12 redni del

KHL Medvescak — HDK Maribor

00:00
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — HDK Maribor

00:00
DP U-18 redni del

HDK Maribor — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-14 redni del

HDK Maribor — HD Mladi Jesenice

00:00
DP Člani 2017/18

HDK Maribor — HDD Sij Acroni Jesenice

00:00
DP U-12 redni del

HK MK Bled B — HDK Maribor

00:00
DP U-14 redni del

HDK Maribor — HK MK Bled

00:00
DP U-18 redni del

HDK Maribor — HK Triglav

00:00
DP U-12 redni del

HDK Maribor — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-16 redni del

HK ECE Celje — HDK Maribor

00:00
DP U-18 redni del

HK Olimpija — HDK Maribor

00:00
DP U-14 redni del

Team Zagreb — HDK Maribor

00:00
DP Člani 2017/18

HDK Maribor — HK Playboy Slavija

00:00
DP U-12 redni del

HDK Maribor — HK Triglav

00:00
DP U-16 redni del

HDK Maribor — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-18 redni del

Team Zagreb — HDK Maribor

00:00
DP U-14 redni del

HDK Maribor — EC KAC

00:00
DP U-12 redni del

HK ECE Celje — HDK Maribor

00:00
DP Člani 2017/18

HK ECE Celje — HDK Maribor

00:00
DP U-18 redni del

HDK Maribor — HK MK Bled

00:00
DP U-12 redni del

HDK Maribor — HK MK Bled A

00:00
DP U-16 redni del

HK Olimpija — HDK Maribor

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — HDK Maribor

00:00
DP U-14 redni del

HK Olimpija — HDK Maribor

00:00
DP Člani 2017/18

HDK Maribor

00:00
DP U-12 redni del

KHL Mladost — HDK Maribor

00:00
DP U-16 redni del

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-18 redni del

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-14 redni del

HDK Maribor — HK Olimpija

00:00
DP U-12 redni del

HDK Maribor — HK Olimpija Zeleni

00:00
DP U-14 redni del

HDK Maribor — HK Triglav

00:00
DP U-16 redni del

HK Triglav — HDK Maribor

00:00
DP U-18 redni del

HDK Maribor — HK Olimpija

00:00
DP Člani 2017/18

HK Triglav — HDK Maribor

00:00
DP U-12 redni del

HK Slavija Junior — HDK Maribor

00:00
DP U-18 redni del

HK Triglav — HDK Maribor

00:00
DP U-12 redni del

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-16 redni del

HK Triglav — HDK Maribor

00:00
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HDK Maribor

00:00
DP U-12 redni del

HDK Maribor — KHL Mladost

00:00
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — HDK Maribor

00:00
DP U-14 redni del

HK MK Bled — HDK Maribor

00:00
DP U-12 redni del

HDK Maribor — HDD Bled

00:00
DP U-16 redni del

HDK Maribor — HK ECE Celje

00:00
DP U-18 redni del

HDK Maribor — HK Slavija Junior

00:00
DP U-14 redni del

HDK Maribor — HK Slavija Junior

00:00
DP U-16 redni del

Team Zagreb — HDK Maribor

00:00
DP U-12 redni del

HK MK Bled A — HDK Maribor

00:00
DP U-16 redni del

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-18 redni del

HDK Maribor — Team Zagreb

00:00
DP U-14 redni del

HK Triglav — HDK Maribor

00:00
DP U-12 redni del

HDK Maribor — KHL Medvescak

00:00
DP U-16 redni del

HD Mladi Jesenice — HDK Maribor

00:00
DP U-18 redni del

HK MK Bled — HDK Maribor

00:00
DP U-12 redni del

HDK Maribor — HK MK Bled B

00:00
DP U-16 redni del

HDK Maribor — HK Olimpija

00:00
DP U-18 redni del

HDK Maribor — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-12 redni del

HD Mladi Jesenice — HDK Maribor

00:00
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — HDK Maribor

00:00
DP U-18 redni del

HK Olimpija — HDK Maribor

00:00
DP U-18 redni del

HDK Maribor — HK Triglav

00:00
DP U-18 redni del

Team Zagreb — HDK Maribor

00:00
DP U-16 redni del

HDK Maribor — HK MK Bled

Rezultat

00:00
DP U-18 redni del

HDK Maribor — HK Slavija Junior

2 - 1
DP U-18 redni del

HDK Maribor — Team Zagreb

5 - 4
DP U-14 redni del

EC KAC — HDK Maribor

0 - 7
DP Člani 2017/18

HDK Maribor — HK ECE Celje

7 - 0
DP U-12 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HDK Maribor

4 - 1
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HDK Maribor

4 - 1
DP Člani 2017/18

HK Playboy Slavija — HDK Maribor

0 - 11
DP Člani 2017/18

HDK Maribor — HK SŽ Olimpija

5 - 0
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — HDK Maribor

3 - 2
DP U-14 redni del

HD Mladi Jesenice — HDK Maribor

3 - 8
DP U-12 redni del

HDK Maribor — HK Slavija Junior

17 - 2
DP U-16 redni del

HD Mladi Jesenice — HDK Maribor

3 - 10
DP U-16 redni del

HDK Maribor — HK Olimpija

4 - 5
DP U-18 redni del

HDK Maribor — HK Olimpija (OT)

3 - 2
DP U-14 redni del

HDK Maribor — Team Zagreb

11 - 3
DP U-12 redni del

HK Olimpija Zeleni — HDK Maribor

9 - 5
DP U-16 redni del

HDK Maribor — HK ECE Celje

9 - 1
DP U-18 redni del

HK Triglav — HDK Maribor

3 - 7
DP U-16 redni del

HDK Maribor — Team Zagreb

1 - 2
DP U-18 redni del

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

8 - 1
DP U-14 redni del

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

5 - 1
DP U-12 redni del

KHL Zagreb — HDK Maribor

1 - 6
DP U-16 redni del

HDK Maribor — HK Slavija Junior

TBD
DP Člani 2017/18

HDD Sij Acroni Jesenice — HDK Maribor

6 - 2
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — HDK Maribor

4 - 2
DP U-14 redni del

HK Slavija Junior — HDK Maribor

11 - 3
DP U-12 redni del

HDK Maribor — HK Olimpija Beli

TBD
DP Člani 2017/18

HK MK Bled — HDK Maribor

9 - 4
DP U-16 redni del

HK MK Bled — HDK Maribor

2 - 4
DP U-18 redni del

HDK Maribor — HK MK Bled

3 - 2
DP U-14 redni del

HDK Maribor — HK ECE Celje

3 - 12
DP U-12 redni del

HDK Maribor — HK ECE Celje

0 - 7
Pokal Člani 2017/18
Dvorana Celje

HDK Maribor — HK SŽ Olimpija (četrtfinale)

0 - 4
Budimpešta U-14 - za 7.mesto
Tuskecsarnok Budimpešta

HDK Maribor — HKM Zvolen

2 - 1
Budimpešta U-14 - poraženci polfinala
Tuskecsarnok Budimpešta

HK Olimpija — HDK Maribor

2 - 1
Budimpešta U-14 - četrtfinale
Tuskecsarnok Budimpešta

HC Kosice — HDK Maribor

4 - 0
Budimpešta U-14 - skupina D
Tuskecsarnok Budimpešta

HC Podebrady — HDK Maribor

3 - 3
Budimpešta U-14 - skupina D
Tuskecsarnok Budimpešta

HDK Maribor — Pesterzsébeti Farkasok

4 - 9
DP Članice redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HK Olimpija

2 - 6
DP U-12 Končnica
Dvorana Celje

HK Celje — HDK Maribor

0 - 3
DP Članice redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — HDK Maribor

5 - 3
DP U-12 Končnica
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HK Celje

3 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk Slavija Junior

Postponed
DP Članice neodigrano
Velesajam

KHL Grič — HDK Maribor - Neodigrano!

9 - 7
DP Članice redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk Triglav

3 - 7
DP U-12 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Team Zagreb

7 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — HDK Maribor

5 - 3
DP Članice redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HDK Maribor

8 - 5
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Team Zagreb

0 - 4
DP U-12 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — SKHL Crvena zvezda

4 - 3
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

3 - 2
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk Triglav

5 - 1
DP U-12 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HDD Bled

9 - 7
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HDK Maribor

8 - 2
DP U-14 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HDK Maribor

1 - 10
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk MK Bled A

3 - 5
DP U-12 Redni del
Dvorana Celje

Hk Celje — HDK Maribor

0 - 9
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk MK Bled

2 - 3
DP Članice redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — KHL Grič

3 - 2
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk Slavija Junior

8 - 0
DP U-14 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HDK Maribor

3 - 2
DP U-12 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HD mladi Jesenice

9 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HDK Maribor

5 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HDK Maribor

5 - 6
DP Članice redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HK Olimpija

3 - 1
DP U-12 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — HDK Maribor

1 - 18
DP U-12 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk MK Bled

5 - 4
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk Triglav

10 - 5
DP U-14 Redni del
Villacher Stadthalle

EC VSV — HDK Maribor

7 - 3
DP Članice redni del
Dvorana Zalog

HK Olimpija — HDK Maribor

4 - 5
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — EC KAC

9 - 5
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HDK Maribor

5 - 3
DP U-16 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — HDK Maribor

3 - 5
DP Članice redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — HDK Maribor

5 - 8
DP U-14 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled B — HDK Maribor

0 - 7
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Team Zagreb

1 - 2
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

2 - 9
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

Postponed
DP U-14 Redni del
Dvorana Celje

Hk Celje — HDK Maribor

Postponed
DP Članice neodigrano
Velesajam

KHL Grič — HDK Maribor - Neodigrano!

18 - 2
DP U-12 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HDK Maribor

0 - 11
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HK Olimpija

8 - 3
DP U-12 Redni del
Villacher Stadthalle

EC VSV — HDK Maribor

8 - 1
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

7 - 0
DP U-12 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — HDK Maribor

5 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled — HDK Maribor

5 - 3
DP U-14 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — HDK Maribor

3 - 5
DP U-12 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — SKHL Crvena zvezda

3 - 13
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HD mladi Jesenice

0 - 4
Pokal Člani 2016/17

HDK Maribor — HK MK Bled

3 - 6
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HK Olimpija

5 - 3
DP U-14 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled A — HDK Maribor

2 - 9
DP U-12 Redni del
Dvorana Bled

HDD Bled — HDK Maribor

2 - 4
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk Slavija Junior

6 - 4
DP U-12 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk Celje

5 - 7
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HD mladi Jesenice

8 - 2
DP U-12 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HDK Maribor

5 - 0
DP U-16 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — HDK Maribor

6 - 2
DP Članice redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk Triglav

4 - 6
DP U-14 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HDK Maribor

3 - 12
DP U-12 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk Triglav

5 - 3
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Team Zagreb

14 - 1
DP U-12 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled — HDK Maribor

5 - 3
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — EC VSV

1 - 5
DP Članice redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — KHL Grič

1 - 5
DP U-12 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk Slavija Junior

2 - 6
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — SKHL Crvena Zvezda

5 - 3
DP U-14 Redni del
Karntner Eissportzentrum

EC KAC — HDK Maribor

2 - 5
DP U-12 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — EC VSV

1 - 3
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HDK Maribor

5 - 3
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk MK Bled B

9 - 2
DP U-14 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — HDK Maribor

3 - 11
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk MK Bled

1 - 13
DP U-12 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HK Olimpija

12 - 1
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — Hk Celje

11 - 0
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HDK Maribor

Translate »