HD Mladi Jesenice

Rezultat

2 - 1
DP U-16 Končnica

HD Mladi Jesenice - HK Olimpija

3 - 7
DP U-14 Končnica

HD Mladi Jesenice - HK Olimpija

2 - 3
DP U-16 Končnica

HK Olimpija - HD Mladi Jesenice

6 - 5
DP U-14 Končnica

HK Olimpija - HD Mladi Jesenice

5 - 2
DP U-14 Končnica

HD Mladi Jesenice - HK Olimpija

8 - 0
DP U-18 Končnica

HD Mladi Jesenice - HK Olimpija

0 - 2
DP U-18 Končnica

HK Olimpija - HD Mladi Jesenice

3 - 2
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — EC VSV

5 - 0
DP U-18 Redni del

Hk Triglav — HD mladi Jesenice

4 - 5
EBYSL skupina A

EC VSV — HD mladi Jesenice

5 - 0
DP U-18 Redni del

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

3 - 4
DP U-18 Redni del

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

3 - 4
EBYSL skupina A

KHL Medveščak — HD mladi Jesenice

1 - 2
DP U-16 Redni del

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

6 - 4
DP U-18 Redni del

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

5 - 4
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — Vasas CB

1 - 3
EBYSL skupina A

Hk Triglav — HD mladi Jesenice

2 - 3
DP U-16 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk MK Bled

3 - 2
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — Vasas CB

1 - 6
DP U-16 Redni del

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

5 - 3
DP U-12 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk Triglav

8 - 6
DP U-14 Redni del

HD mladi Jesenice — EC KAC

20:00
Odpoved U-18

HD mladi Jesenice — Hk MK Bled

2 - 8
EBYSL skupina A

LLZ Stmk. Graz99ers — HD mladi Jesenice

1 - 2
DP U-16 Redni del

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

0 - 10
DP U-12 Redni del

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

6 - 4
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — Hk Triglav

2 - 6
DP U-18 Redni del

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

3 - 8
DP U-14 Redni del

Hk MK Bled B — HD mladi Jesenice

5 - 1
DP U-18 Redni del

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

11 - 0
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — KHL Medveščak

8 - 1
DP U-12 Redni del

Hk MK Bled — HD mladi Jesenice

6 - 0
DP U-16 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk Triglav

5 - 1
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — LLZ Stmk. Graz99ers

3 - 1
DP U-14 Redni del

HD mladi Jesenice — Team Zagreb

1 - 14
DP U-14 Redni del

Hk Celje — HD mladi Jesenice

3 - 0
Odpoved U-18

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena zvezda

3 - 4
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — UPC Vienna Capitals

3 - 1
DP U-12 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk Slavija Junior

4 - 5
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

2 - 6
DP U-16 Redni del

Team Zagreb — HD mladi Jesenice

8 - 0
DP U-14 Redni del

HD mladi Jesenice — HDK Maribor

3 - 4
EBYSL skupina A

Vasas CB — HD mladi Jesenice

3 - 2
DP U-12 Redni del

HDK Maribor — HD mladi Jesenice

9 - 2
DP U-16 Redni del

HD mladi Jesenice — HDK Maribor

4 - 3
EBYSL skupina A

HC Orli Znojmo — HD mladi Jesenice

4 - 5
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — EC VSV

2 - 15
DP U-14 Redni del

Hk Triglav — HD mladi Jesenice

0 - 4
DP U-16 Redni del

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

3 - 1
DP U-18 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk Triglav

6 - 2
DP U-12 Redni del

EC VSV — HD mladi Jesenice

2 - 4
DP U-16 Redni del

Hk MK Bled — HD mladi Jesenice

2 - 7
EBYSL skupina A

LLZ Stmk. Graz99ers — HD mladi Jesenice

Postponed
Odpoved U-18

Hk MK Bled — HD mladi Jesenice

8 - 7
DP U-14 Redni del

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

4 - 3
DP U-14 Redni del

Hk MK Bled A — HD mladi Jesenice

0 - 5
DP U-12 Redni del

HD mladi Jesenice — Team Zagreb

2 - 3
DP U-16 Redni del

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

Postponed
Odpoved U-18

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

8 - 0
DP U-14 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk Slavija Junior

1 - 5
DP U-18 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk Slavija Junior

7 - 5
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — KHL Medveščak

2 - 5
DP U-16 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk Slavija Junior

1 - 5
EBYSL skupina A

Hk Triglav — HD mladi Jesenice

1 - 8
DP U-14 Redni del

EC VSV — HD mladi Jesenice

1 - 2
DP U-18 Redni del

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

18 - 0
DP U-12 Redni del

HD mladi Jesenice — HDD Bled

1 - 4
DP U-16 Redni del

Hk Triglav — HD mladi Jesenice

3 - 4
DP U-12 Redni del

Hk Celje — HD mladi Jesenice

0 - 5
DP U-14 Redni del

EC KAC — HD mladi Jesenice

1 - 6
EBYSL skupina A

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

2 - 1
DP U-18 Redni del

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

5 - 1
DP U-16 Redni del

HD mladi Jesenice — Team Zagreb

3 - 1
EBYSL skupina A

Debrecen Miškolc Select — HD mladi Jesenice

9 - 4
DP U-14 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk MK Bled B

4 - 1
DP U-18 Redni del

Hk Triglav — HD mladi Jesenice

1 - 5
EBYSL skupina A

KHL Medvescak — HD mladi Jesenice

7 - 4
DP U-12 Redni del

Hk Triglav — HD mladi Jesenice

3 - 13
DP U-16 Redni del

HDK Maribor — HD mladi Jesenice

2 - 0
EBYSL skupina A

MAC Budimpešta — HD mladi Jesenice

3 - 5
DP U-14 Redni del

Team Zagreb — HD mladi Jesenice

12 - 2
DP U-14 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk Celje

5 - 4
Odpoved U-18

HD mladi Jesenice — Hk MK Bled

8 - 3
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — Vasas CB

2 - 5
DP U-12 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk MK Bled

5 - 1
DP U-16 Redni del

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

4 - 3
EBYSL skupina A

EC VSV — HD mladi Jesenice

1 - 5
DP U-12 Redni del

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

5 - 7
DP U-14 Redni del

HDK Maribor — HD mladi Jesenice

6 - 1
DP U-18 Redni del

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

0 - 2
EBYSL skupina A

LLZ Stmk. Graz99ers — HD mladi Jesenice

8 - 2
DP U-12 Redni del

HD mladi Jesenice — HDK Maribor

3 - 2
DP U-16 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk MK Bled

5 - 4
Pokal Člani

HK Olimpija — HD Mladi Jesenice

8 - 5
DP U-14 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk Triglav

2 - 3
DP U-18 Redni del

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

0 - 1
EBYSL skupina A

Hk Triglav — HD mladi Jesenice

9 - 2
DP U-16 Redni del

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

13 - 0
DP U-12 Redni del

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

3 - 1
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — KHL Medveščak

1 - 5
DP U-12 Redni del

HD mladi Jesenice — EC VSV

1 - 2
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — Sapa Fehervar AV19

4 - 1
DP U-18 Redni del

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

7 - 2
DP U-14 Redni del

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

13 - 3
DP U-12 Redni del

Team Zagreb — HD mladi Jesenice

1 - 4
DP U-16 Redni del

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

2 - 7
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — EC Red Bull Salzburg

6 - 2
DP U-14 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk MK Bled A

5 - 0
DP U-18 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk Triglav

2 - 3
EBYSL skupina A

EHC Liwest Linz — HD mladi Jesenice

2 - 3
Odpoved U-18

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena zvezda

4 - 1
DP U-16 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk Triglav

0 - 3
EBYSL skupina A

Okanagan HC Europe — HD mladi Jesenice

Postponed
Odpoved U-18

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

4 - 2
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — EC VSV

2 - 7
DP U-14 Redni del

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

4 - 2
Odpoved U-18

Hk MK Bled — HD mladi Jesenice

3 - 6
DP U-16 Redni del

Team Zagreb — HD mladi Jesenice

1 - 12
DP U-12 Redni del

HDD Bled — HD mladi Jesenice

3 - 2
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — Hk Triglav

10 - 3
DP U-14 Redni del

HD mladi Jesenice — EC VSV

3 - 4
DP U-18 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk Slavija Junior

5 - 3
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — KMH Budimpešta

7 - 4
DP U-12 Redni del

HD mladi Jesenice — Hk Celje

11 - 0
DP U-16 Redni del

HD mladi Jesenice — HDK Maribor

5 - 7
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — HC TWK Innsbruck

7 - 0
EBYSL skupina A

HD mladi Jesenice — LLZ Stmk. Graz99ers

4 - 1
EBYSL skupina A

Vasas CB — HD mladi Jesenice