HD Mladi Jesenice

Postave

00:00
EBYSL 2017/18

HD Mladi Jesenice — MAC Budapest

00:00
EBYSL 2017/18

HD Mladi Jesenice — HC Orli Znojmo

00:00
DP U-12 redni del

HD Mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-16 redni del

Team Zagreb — HD Mladi Jesenice

00:00
EBYSL 2017/18

HD Mladi Jesenice — KHM Budapest

00:00
DP U-18 redni del

Team Zagreb — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-14 redni del

EC KAC — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-12 redni del

KHL Zagreb — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-16 redni del

HD Mladi Jesenice — HK MK Bled

00:00
EBYSL 2017/18

HD Mladi Jesenice — Okanagan HC Europe

00:00
DP U-12 redni del

HD Mladi Jesenice — HDD Bled

00:00
EBYSL 2017/18

HD Mladi Jesenice — HK Slavija Junior

00:00
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Triglav

00:00
DP U-14 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Slavija Junior

TBD
DP U-12 redni del

HD Mladi Jesenice — HK MK Bled B

00:00
DP U-12 redni del

HK Olimpija Beli — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-16 redni del

HD Mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

00:00
EBYSL 2017/18

HD Mladi Jesenice — EC VSV

00:00
DP U-18 redni del

HDK Maribor — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-14 redni del

HDK Maribor — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-12 redni del

HD Mladi Jesenice — KHL Medvescak

00:00
DP U-14 redni del

HK Triglav — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-16 redni del

HK Olimpija — HD Mladi Jesenice

00:00
EBYSL 2017/18

HC TWK Innsbruck — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-12 redni del

HDK Maribor — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-16 redni del

HK Triglav — HD Mladi Jesenice

00:00
EBYSL 2017/18

Vasas CB — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — HK MK Bled

TBD
DP U-16 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Olimpija

00:00
DP U-14 redni del

HK Olimpija — HD Mladi Jesenice

00:00
EBYSL 2017/18

Okanagan HC Europe — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-12 redni del

HK MK Bled B — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-16 redni del

HDK Maribor — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-14 redni del

HD Mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-12 redni del

HK Triglav — HD Mladi Jesenice

00:00
EBYSL 2017/18

EC VSV — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — Team Zagreb

00:00
DP U-12 redni del

HD Mladi Jesenice — HK ECE Celje

00:00
DP U-16 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Slavija Junior

00:00
EBYSL 2017/18

HD Mladi Jesenice — Debrecen Miskolc Select

00:00
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Olimpija

00:00
DP U-14 redni del

HD Mladi Jesenice — HK MK Bled

00:00
DP U-12 redni del

HK MK Bled A — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-16 redni del

HK ECE Celje — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-18 redni del

HK Triglav — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-14 redni del

HK MK Bled — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-12 redni del

HD Mladi Jesenice — KHL Mladost

00:00
DP U-14 redni del

HD Mladi Jesenice — HK ECE Celje

00:00
DP U-16 redni del

HD Mladi Jesenice — Team Zagreb

00:00
EBYSL 2017/18

HD Mladi Jesenice — UPC Vienna Capitals

00:00
DP U-18 redni del

HK MK Bled — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-12 redni del

HK Olimpija Zeleni — HD Mladi Jesenice

00:00
EBYSL 2017/18

HD Mladi Jesenice — EC Red Bull Salzburg

00:00
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Slavija Junior

00:00
DP U-12 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Slavija Junior

00:00
EBYSL 2017/18

LLZ Stmk. Graz99ers — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Triglav

00:00
DP U-12 redni del

HD Mladi Jesenice — HK MK Bled A

00:00
DP U-16 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Olimpija

00:00
EBYSL 2017/18

HD Mladi Jesenice — HC TWK Innsbruck

00:00
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — HDK Maribor

00:00
DP U-18 redni del

HK Olimpija — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-14 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Triglav

00:00
EBYSL 2017/18

HD Mladi Jesenice — HK Slavija Junior

00:00
DP U-12 redni del

HD Mladi Jesenice — KHL Zagreb

00:00
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-14 redni del

HD Mladi Jesenice — Team Zagreb

00:00
DP U-16 redni del

HD Mladi Jesenice — HK MK Bled

00:00
DP U-12 redni del

HK ECE Celje — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-16 redni del

HK Triglav — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-14 redni del

HK ECE Celje — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-12 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Olimpija Beli

00:00
DP U-16 redni del

HD Mladi Jesenice — HDK Maribor

00:00
DP U-18 redni del

Team Zagreb — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-12 redni del

KHL Medvescak — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-16 redni del

HK ECE Celje — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-18 redni del

HDK Maribor — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-12 redni del

HD Mladi Jesenice — HDK Maribor

00:00
DP U-16 redni del

HD Mladi Jesenice — Team Zagreb

00:00
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — HK MK Bled

00:00
DP U-18 redni del

HK Slavija Junior — HD Mladi Jesenice

00:00
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

00:00
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HD Mladi Jesenice

Rezultat

7 - 3
DP U-18 redni del

HK Olimpija — HD Mladi Jesenice

1 - 7
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HD Mladi Jesenice

4 - 16
DP U-14 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HD Mladi Jesenice

1 - 4
DP U-12 redni del

HK Slavija Junior — HD Mladi Jesenice

15 - 0
DP U-16 redni del

HD Mladi Jesenice — HK ECE Celje

1 - 2
EBYSL 2017/18

EHC Liwest Linz — HD Mladi Jesenice

2 - 6
DP U-18 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HD Mladi Jesenice

TBD
DP U-16 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HD Mladi Jesenice

0 - 4
EBYSL 2017/18

HD Mladi Jesenice — UTE Budapest

5 - 0
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — HDK Maribor

3 - 2
DP U-14 redni del

HD Mladi Jesenice — HDK Maribor

0 - 2
DP U-12 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Olimpija Zeleni

17 - 2
DP U-16 redni del

HD Mladi Jesenice — HDK Maribor

4 - 7
EBYSL 2017/18
Mujegpalya

Gyori Nemak Eto HC — HD Mladi Jesenice

1 - 3
DP U-16 redni del

HK Slavija Junior — HD Mladi Jesenice

3 - 6
DP U-14 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Olimpija

5 - 2
EBYSL 2017/18

Sapa Fehervar AV19 — HD Mladi Jesenice

1 - 5
DP U-18 redni del

HK MK Bled — HD Mladi Jesenice

5 - 4
DP U-12 redni del

KHL Mladost — HD Mladi Jesenice

2 - 4
EBYSL 2017/18

EC VSV — HD Mladi Jesenice

5 - 4
DP U-16 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Triglav

5 - 0
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Slavija Junior

2 - 5
EBYSL 2017/18

UPC Vienna Capitals — HD Mladi Jesenice

4 - 5
DP U-18 redni del

HK Triglav — HD Mladi Jesenice

1 - 3
DP U-14 redni del

HK Slavija Junior — HD Mladi Jesenice

TBD
DP U-12 redni del

SKHL Crvena Zvezda — HD Mladi Jesenice

3 - 5
EBYSL 2017/18

LLZ Stmk. Graz99ers — HD Mladi Jesenice

2 - 1
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Olimpija

7 - 5
DP U-14 redni del

Team Zagreb — HD Mladi Jesenice

2 - 6
DP U-12 redni del

HDD Bled — HD Mladi Jesenice

7 - 2
DP U-18 redni del

HD Mladi Jesenice — Team Zagreb

1 - 5
EBYSL 2017/18

EC Red Bull Salzburg — HD Mladi Jesenice

5 - 9
DP U-14 redni del

HD Mladi Jesenice — EC KAC

5 - 2
DP U-12 redni del

HD Mladi Jesenice — HK Triglav

4 - 3
DP U-16 redni del

HK MK Bled — HD Mladi Jesenice

11 - 1
Pokal Člani 2017/18
Dvorana Celje

HDD Sij Acroni Jesenice — HD Mladi Jesenice (četrtfinale)

1 - 3
EBYSL 2017/18

HK Slavija Junior — HD Mladi Jesenice

6 - 0
Finalna skupina Rookie Cup U-16

EC KAC — HD Mladi Jesenice

2 - 4
Finalna skupina Rookie Cup U-16

HK Slavija Junior — HD Mladi Jesenice

4 - 1
Finalna skupina Rookie Cup U-16

Sapa Fehervar AV19 — HD Mladi Jesenice

6 - 2
Rookie Cup U-16 Skupina 4
Neumarkt Egna

HD Mladi Jesenice — UTE Budapest

2 - 5
Rookie Cup U-16 Skupina 4
Neumarkt Egna

HC Neumarkt Egna — HD Mladi Jesenice

2 - 4
Rookie Cup U-16 Skupina 4
Neumarkt Egna

LLZ Stmk. Graz99ers — HD Mladi Jesenice

2 - 1
DP U-16 Končnica
Dvorana Podmežakla

HD Mladi Jesenice - HK Olimpija

3 - 7
DP U-14 Končnica
Dvorana Podmežakla

HD Mladi Jesenice - HK Olimpija

2 - 3
DP U-16 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija - HD Mladi Jesenice

6 - 5
DP U-14 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija - HD Mladi Jesenice

5 - 2
DP U-14 Končnica
Dvorana Podmežakla

HD Mladi Jesenice - HK Olimpija

8 - 0
DP U-18 Končnica
Dvorana Podmežakla

HD Mladi Jesenice - HK Olimpija

0 - 2
DP U-18 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija - HD Mladi Jesenice

3 - 2
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — EC VSV

5 - 0
DP U-18 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — HD mladi Jesenice

4 - 5
EBYSL skupina A
Villacher Stadthalle

EC VSV — HD mladi Jesenice

5 - 0
DP U-18 Redni del
Dvorana Zlato Polje

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

3 - 4
DP U-18 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

3 - 4
EBYSL skupina A
Dom sportova

KHL Medveščak — HD mladi Jesenice

1 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

6 - 4
DP U-18 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

5 - 4
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Vasas CB

1 - 3
EBYSL skupina A
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — HD mladi Jesenice

2 - 3
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk MK Bled

3 - 2
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Vasas CB

1 - 6
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

5 - 3
DP U-12 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Triglav

8 - 6
DP U-14 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — EC KAC

20:00
Odpoved U-18
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk MK Bled

2 - 8
EBYSL skupina A
Eisstadion Liebenau

LLZ Stmk. Graz99ers — HD mladi Jesenice

1 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

0 - 10
DP U-12 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

6 - 4
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Triglav

2 - 6
DP U-18 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

3 - 8
DP U-14 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled B — HD mladi Jesenice

5 - 1
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

11 - 0
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — KHL Medveščak

8 - 1
DP U-12 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled — HD mladi Jesenice

6 - 0
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Triglav

5 - 1
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — LLZ Stmk. Graz99ers

3 - 1
DP U-14 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Team Zagreb

1 - 14
DP U-14 Redni del
Dvorana Celje

Hk Celje — HD mladi Jesenice

3 - 0
DP U-12 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

3 - 0
Odpoved U-18
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena zvezda

3 - 4
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — UPC Vienna Capitals

3 - 1
DP U-12 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Slavija Junior

4 - 5
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

2 - 6
DP U-16 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — HD mladi Jesenice

8 - 0
DP U-14 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HDK Maribor

3 - 4
EBYSL skupina A
Jegpalota

Vasas CB — HD mladi Jesenice

3 - 2
DP U-12 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HD mladi Jesenice

9 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HDK Maribor

4 - 3
EBYSL skupina A
Hostan Arena

HC Orli Znojmo — HD mladi Jesenice

4 - 5
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — EC VSV

2 - 15
DP U-14 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — HD mladi Jesenice

0 - 4
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

3 - 1
DP U-18 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Triglav

6 - 2
DP U-12 Redni del
Villacher Stadthalle

EC VSV — HD mladi Jesenice

2 - 4
DP U-16 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled — HD mladi Jesenice

2 - 7
EBYSL skupina A
Eisstadion Liebenau

LLZ Stmk. Graz99ers — HD mladi Jesenice

Postponed
Odpoved U-18
Dvorana Bled

Hk MK Bled — HD mladi Jesenice

8 - 7
DP U-14 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

4 - 3
DP U-14 Redni del
Dvorana Bled

Hk MK Bled A — HD mladi Jesenice

0 - 5
DP U-12 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Team Zagreb

2 - 3
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

8 - 0
DP U-14 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Slavija Junior

1 - 5
DP U-18 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Slavija Junior

7 - 5
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — KHL Medveščak

2 - 5
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Slavija Junior

1 - 5
EBYSL skupina A
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — HD mladi Jesenice

1 - 8
DP U-14 Redni del
Villacher Stadthalle

EC VSV — HD mladi Jesenice

1 - 2
DP U-18 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

18 - 0
DP U-12 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HDD Bled

1 - 4
DP U-16 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — HD mladi Jesenice

3 - 4
DP U-12 Redni del
Dvorana Celje

Hk Celje — HD mladi Jesenice

0 - 5
DP U-14 Redni del
Karntner Eissportzentrum

EC KAC — HD mladi Jesenice

1 - 6
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

2 - 1
DP U-18 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

5 - 1
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Team Zagreb

3 - 1
EBYSL skupina A
Ice Arena

Debrecen Miškolc Select — HD mladi Jesenice

9 - 4
DP U-14 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk MK Bled B

4 - 1
DP U-18 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — HD mladi Jesenice

1 - 5
EBYSL skupina A
Dom sportova

KHL Medvescak — HD mladi Jesenice

7 - 4
DP U-12 Redni del
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — HD mladi Jesenice

3 - 13
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HD mladi Jesenice

2 - 0
EBYSL skupina A
Tüskecsarnok

MAC Budimpešta — HD mladi Jesenice

3 - 5
DP U-14 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — HD mladi Jesenice

12 - 2
DP U-14 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Celje

5 - 4
Odpoved U-18
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk MK Bled

8 - 3
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Vasas CB

2 - 5
DP U-12 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk MK Bled

5 - 1
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

4 - 3
EBYSL skupina A
Villacher Stadthalle

EC VSV — HD mladi Jesenice

1 - 5
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

5 - 7
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HD mladi Jesenice

6 - 1
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

0 - 2
EBYSL skupina A
Eisstadion Liebenau

LLZ Stmk. Graz99ers — HD mladi Jesenice

8 - 2
DP U-12 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HDK Maribor

3 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk MK Bled

5 - 4
Pokal Člani 2016/17

HK Olimpija — HD Mladi Jesenice

8 - 5
DP U-14 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Triglav

2 - 3
DP U-18 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

0 - 1
EBYSL skupina A
Dvorana Zlato Polje

Hk Triglav — HD mladi Jesenice

9 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

13 - 0
DP U-12 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

3 - 1
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — KHL Medveščak

1 - 5
DP U-12 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — EC VSV

1 - 2
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Sapa Fehervar AV19

4 - 1
DP U-18 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

7 - 2
DP U-14 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

13 - 3
DP U-12 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — HD mladi Jesenice

1 - 4
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

2 - 7
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — EC Red Bull Salzburg

6 - 2
DP U-14 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk MK Bled A

5 - 0
DP U-18 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Triglav

2 - 3
EBYSL skupina A
Donauparkhalle

EHC Liwest Linz — HD mladi Jesenice

2 - 3
Odpoved U-18
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena zvezda

4 - 1
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Triglav

0 - 3
EBYSL skupina A
Klenk Dome St.Polten

Okanagan HC Europe — HD mladi Jesenice

Postponed
DP U-14 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — SKHL Crvena Zvezda

4 - 2
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — EC VSV

2 - 7
DP U-14 Redni del
Dvorana Zalog

Hk Slavija Junior — HD mladi Jesenice

4 - 2
Odpoved U-18
Dvorana Bled

Hk MK Bled — HD mladi Jesenice

3 - 6
DP U-16 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — HD mladi Jesenice

1 - 12
DP U-12 Redni del
Dvorana Bled

HDD Bled — HD mladi Jesenice

3 - 2
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Triglav

10 - 3
DP U-14 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — EC VSV

3 - 4
DP U-18 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Slavija Junior

5 - 3
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — KMH Budimpešta

7 - 4
DP U-12 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — Hk Celje

11 - 0
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HDK Maribor

5 - 7
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HC TWK Innsbruck

7 - 0
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — LLZ Stmk. Graz99ers

4 - 1
EBYSL skupina A
Jegpalota

Vasas CB — HD mladi Jesenice

Translate »