Odigrane tekme

4 - 1
Rookie Cup U-16 Skupina 3
Villacher Stadthalle

Sapa Fehervar AV19 — HK Olimpija

2 - 4
Rookie Cup U-16 Skupina 3
Villacher Stadthalle

EC VSV — HK Olimpija

6 - 3
Rookie Cup U-16 Skupina 3
Villacher Stadthalle

HK Olimpija — EHC Munchen

1 - 2
DP U-12 Končnica
Dvorana Bled

HK MK Bled - HK Olimpija

2 - 1
DP U-16 Končnica
Dvorana Podmežakla

HD Mladi Jesenice - HK Olimpija

7 - 2
DP U-12 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija - HK MK Bled

3 - 7
DP U-14 Končnica
Dvorana Podmežakla

HD Mladi Jesenice - HK Olimpija

7 - 6
DP U-18 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija - HK Slavija Junior

2 - 3
DP U-16 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija - HD Mladi Jesenice

6 - 5
DP U-14 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija - HD Mladi Jesenice

4 - 9
DP Članice redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HK Olimpija

5 - 2
DP U-14 Končnica
Dvorana Podmežakla

HD Mladi Jesenice - HK Olimpija

0 - 12
DP U-12 Končnica
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior - HK Olimpija

1 - 11
DP U-16 Končnica
Dvorana Tivoli

SKHL Crvena Zvezda - HK Olimpija

8 - 0
DP U-18 Končnica
Dvorana Podmežakla

HD Mladi Jesenice - HK Olimpija

5 - 1
DP U-16 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija - SKHL Crvena Zvezda

0 - 2
DP U-18 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija - HD Mladi Jesenice

4 - 3
DP U-14 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK MK Bled A

8 - 1
DP U-12 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija - HK Slavija Junior

4 - 7
DP U-14 Končnica
Dvorana Bled

HK MK Bled A — HK Olimpija

1 - 5
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

5 - 0
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

2 - 5
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

1 - 6
DP U-12 Končnica
Dvorana Bled

HDD Bled — HK Olimpija

5 - 1
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Slavija Junior

6 - 0
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

HK Olimpija — HK Slavija Junior

5 - 6
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Slavija Junior

1 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

21 - 1
DP U-12 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HDD Bled

7 - 2
DP Članice redni del
Dvorana Zalog

HK Olimpija — HK Triglav

5 - 4
DP U-16 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — HK Olimpija

4 - 5
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — UPC Vienna Capitals

6 - 4
DP U-18 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

2 - 8
DP U-14 Končnica
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior - HK Olimpija

1 - 0
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

3 - 1
DP U-18 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

2 - 4
DP U-18 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

14 - 4
DP U-14 Končnica
Dvorana Tivoli

HK Olimpija - HK Slavija Junior

2 - 1
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

3 - 4
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — Okanagan HC Europe

5 - 3
DP Članice redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HDK Maribor

1 - 4
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — Okanagan HC Europe

5 - 1
EBYSL skupina A
Albert Schultz Eishalle Dunaj

UPC Vienna Capitals — HK Olimpija

15 - 0
DP U-12 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — EC VSV

7 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Triglav

9 - 5
DP U-14 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — Team Zagreb

3 - 10
DP U-12 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — HK Olimpija

1 - 2
DP U-18 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Triglav

0 - 10
DP U-12 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

2 - 6
DP U-18 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

6 - 1
EBYSL skupina A
Albert Schultz Eishalle Dunaj

UPC Vienna Capitals — HK Olimpija

2 - 8
DP U-14 Redni del
Dvorana Celje

HK Celje — HK Olimpija

10 - 7
EBYSL skupina A
Ice Arena Miškolc

Debrecen Miškolc Select — HK Olimpija

9 - 7
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HDK Maribor

8 - 2
DP U-14 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HDK Maribor

8 - 1
DP U-14 Redni del
Dvorana Zlato Polje

HK Olimpija — HK Triglav

2 - 5
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

2 - 9
EBYSL skupina A
Eisstadion Liebenau Graz

LLZ Stmk. Graz99ers — HK Olimpija

4 - 5
EBYSL skupina A
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

0 - 20
DP U-12 Redni del
Dvorana Bled

HDD Bled — HK Olimpija

4 - 3
DP U-12 Redni del
Dvorana Bled

HK MK Bled — HK Olimpija

3 - 0
DP U-18 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Triglav

6 - 2
DP U-14 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

17 - 1
DP U-12 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Celje

1 - 14
DP Članice redni del
Dvorana Zlato Polje

HK Triglav — HK Olimpija

6 - 5
DP U-16 Redni del
Dvorana Bled

HK MK Bled — HK Olimpija

7 - 3
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HC Orli Znojmo

1 - 4
DP U-14 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK MK Bled A

5 - 6
DP Članice redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HK Olimpija

0 - 4
DP U-16 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

2 - 4
DP U-18 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

2 - 3
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — Vasas CB

1 - 4
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

3 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Slavija Junior

2 - 3
DP U-18 Redni del
Dvorana Zlato Polje

HK Triglav — HK Olimpija

8 - 7
DP U-14 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

7 - 3
DP Članice redni del
Dvorana Zalog

HK Olimpija — HDK Maribor

1 - 4
DP U-14 Redni del
Dvorana Tivoli

SKHL Crvena zvezda — HK Olimpija

0 - 12
DP U-12 Redni del
Dvorana Tivoli

SKHL Crvena zvezda — HK Olimpija

0 - 5
DP U-16 Redni del
Dvorana Zlato Polje

HK Triglav — HK Olimpija

10 - 5
DP U-14 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — EC KAC

3 - 2
DP Članice redni del
Dvorana Zalog

HK Olimpija — KHL Grič

8 - 1
DP U-14 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Slavija Junior

14 - 1
DP U-12 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Triglav

2 - 10
DP U-14 Redni del
Villacher Stadthalle

EC VSV — HK Olimpija

3 - 1
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — Debrecen Miškolc Select

3 - 1
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — Debrecen Miškolc Select

4 - 0
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — Team Zagreb

15 - 1
DP U-12 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Slavija Junior

6 - 1
EBYSL skupina A
Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall Szekesfehervar

Sapa Fehervar AV19 — HK Olimpija

0 - 2
DP U-18 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Slavija Junior — HK Olimpija

3 - 9
DP U-14 Redni del
Dvorana Bled

HK MK Bled B — HK Olimpija

18 - 2
DP U-12 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HDK Maribor

2 - 5
EBYSL skupina A
Tiroler Wasserkraft Arena Innsbruck

HC TWK Innsbruck — HK Olimpija

0 - 11
DP U-16 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HK Olimpija

2 - 4
EBYSL skupina A
Dom Sportova Zagreb

KHL Medveščak — HK Olimpija

2 - 1
DP U-18 Redni del
Dvorana Podmežakla

HD mladi Jesenice — HK Olimpija

4 - 10
DP U-14 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — HK Olimpija

3 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

1 - 7
DP Članice redni del
Dvorana Zalog

HK Triglav — HK Olimpija

3 - 11
DP U-12 Redni del
Villacher Stadthalle

EC VSV — HK Olimpija

2 - 3
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Triglav

14 - 2
DP U-14 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Celje

4 - 0
EBYSL skupina A
Dvorana Zalog

HK Olimpija — EHC Liwest Linz

3 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK MK Bled

5 - 1
DP U-12 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — Team Zagreb

3 - 6
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HK Olimpija

14 - 0
Pokal Člani

HDD Olimpija — HK Olimpija

5 - 1
DP U-12 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

3 - 13
DP U-14 Redni del
Dvorana Tabor

HK Triglav — HK Olimpija

5 - 1
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

2 - 1
EBYSL skupina A
Klenk Dome St.Polten

Okanagan HC — HK Olimpija

4 - 1
EBYSL skupina A
Klenk Dome St.Polten

Okanagan HC — HK Olimpija

6 - 1
EBYSL skupina A
Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall Szekesfehervar

Sapa Fehervar AV19 — HK Olimpija

28 - 0
DP U-12 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HDD Bled

1 - 4
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — MAC Budimpešta

3 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

1 - 20
DP U-12 Redni del
Dvorana Celje

HK Celje — HK Olimpija

5 - 4
Pokal Člani

HK Olimpija — HD Mladi Jesenice

1 - 5
DP U-16 Redni del
Velesajam

Team Zagreb — HK Olimpija

4 - 7
DP U-18 Redni del
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

2 - 3
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — UPC Vienna Capitals

9 - 8
DP U-14 Redni del
Dvorana Bled

HK MK Bled A — HK Olimpija

7 - 1
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Triglav

13 - 0
DP U-12 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

6 - 1
EBYSL skupina A
Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall Szekesfehervar

Sapa Fehervar AV19 — HK Olimpija

3 - 23
DP U-12 Redni del
Dvorana Zlato Polje

HK Triglav — HK Olimpija

4 - 1
DP U-18 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

7 - 2
DP U-14 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HD mladi Jesenice

6 - 2
DP Članice redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK Triglav

2 - 6
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — Sapa Fehervar AV19

10 - 7
DP U-12 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK MK Bled

2 - 1
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — Debrecen Miškolc Select

4 - 5
DP U-18 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — SKHL Crvena zvezda

5 - 2
EBYSL skupina A
Ice Arena Miškolc

Debrecen Miškolc Select — HK Olimpija

2 - 11
DP U-14 Redni del
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

1 - 3
DP U-16 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HDK Maribor

1 - 7
DP U-12 Redni del
Dvorana Zalog

HK Slavija Junior — HK Olimpija

2 - 1
EBYSL skupina A
Albert Schultz Eishalle Dunaj

UPC Vienna Capitals — HK Olimpija

5 - 2
DP U-18 Redni del
Dvorana Zlato Polje

HK Triglav — HK Olimpija

3 - 1
DP U-14 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — EC VSV

2 - 4
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — Sapa Fehervar AV19

4 - 3
DP U-14 Redni del
Karntner Eissportzentrum

EC KAC — HK Olimpija

1 - 13
DP U-12 Redni del
Dvorana Tabor

HDK Maribor — HK Olimpija

5 - 1
DP U-14 Redni del
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — HK MK Bled B

1 - 2
DP U-16 Redni del
Dvorana Bled

HK MK Bled — HK Olimpija

3 - 4
EBYSL skupina A
Volksgarten Salzburg

EC Red Bull — HK Olimpija

4 - 5
EBYSL skupina A
Tuskecsarnok Budimpešta

KHM Budimpešta — HK Olimpija

2 - 6
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — EC VSV

3 - 2
EBYSL skupina A
Dvorana Tivoli

HK Olimpija — Okanagan HC